tv3.lv

Pasaulē daiļākā apalīte Madara atrāda skaistumkonkursa uzvarētājas grezno kroni

Lielbritānijā dzīvojošā latviete Madara Riley, kura pēc februārī plūca laurus starptautiskajā skaistumkonkursā korpulentām dāmām “Miss & Mrs. Top Of The World Plus Size 2020”, nu plašākai sabiedrībai nodemonstrējusi kroni, kas viņai pienākas kā konkursa uzvarētājai.

2021. gada 5. maijā 11:00

Skaistumkonkurss “Miss & Mrs. Top Of The World Plus Size”, kurā šogad tika pārstāvētas 20 valstis, pirmo reizi notika tiešsaistē, tādēļ dāmu apbalvošana klātienē izpalika. Nu beidzot Madara saņēmusi savu godam nopelnīto kroni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kronis ir klāt un sabildēts. Ne mirkli nav sēdēts mierā, un kronim nebūs iespējas noputēt,” vairāk nekā divus mēnešus pēc uzvaras konkursā Skaties.lv ziņo Madara.

“Smaidīgas, priecīgas meitenes ir pašas skaistākās,” uzskata Madara. “Turpmākajos konkursos es ceru redzēt drosmīgas dāmas, kuras lauž stereotipus.

Kāpēc ir vajadzīgas plus izmēru karalienes? Jo katrs otrais posts sociālajos tīkls ir par perfektu augumu, sejas ādu un tā tālāk. Loģiski, ka pie sevis ir jāstrādā un rīt picas un kebabus tā, ka knapi var pakustēt, nav okei.

Taču atteikties baudīt vasaru, jo super tievās blogeres nokaunina, es sev kategoriski aizliedzu,” teic skaistumkonkursa uzvarētāja.

“Tev nesanāk? Ej lēnām, meklē sevi, mācies mīlēt sevi! Varbūt paies pieci, varbūt 10 gadi, tavi bērni izaugs, apstākļi un uztvere mainīsies, tev būs vairāk laika sev, līdz tu būsi tur, kur vēlies būt, bet nolikt sevi uz plaukta līdz tam nedrīkst,” sievietes iedvesmo Madara.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apalīšu skaistumkonkursa Madara: Romantiska divvientulība ģimenē, kurā aug bērni, vecākiem ir rets prieks

“Kronis ir smags! Tas nāk ar pienākumu, uz tevi skatās, no tevis gaida labos darbos, piemērus,” saka Lielbritānijā dzīvojošā tautiete.

Madarai pienākumu netrūkst. Viņa iesaistījusies ne tikai modes šovu žūrijā, bet arī vairākās labdarības akcijās, piemēram, palīdz Lielbritānijas krasta glābēju organizācijai. Viņa arī kļuvusi par spīkeri dažādās autismam veltītās konferencēs, jo šajā jomā ieguvusi diplomu, kas devis iespēju vēl efektīvāk darīt to, ko viņa jau dara.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm