tv3.lv

64 gadus vecā vecmāmiņa no Austrālijas uzskata, ka sievietei nevar būt pārāk daudz bikini

64 gadus vecā vecmāmiņa Leslija Maksvela, kura aizraujas ar fitnesu, pierāda, ka dzimšanas gads ir tikai skaitlis. Sieviete izskatās ne vecāka par 40, kā arī lepojas ar sportisku, tvirtu augumu ar kādu nevar lepoties daudzas 40 gadus jaunākas dāmas.

17. septembrī 15:00

Leslija sociālajos tīklos ievieto video, kuros izrāda sportisko rutīnu, ēšanas paradumus, kā arī labprāt gozējas pludmalē dažādos bikini.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izdevumam “Daily Mail” vecmāmiņa no Austrālijas teikusi, ka sievietei nevar būt pārāk daudz peldkostīmu, piebilstot, ka viņa nekad nebūs pārāk veca, lai gozētos pludmalē bikini.

Leslija strādā par treneri sporta zālē un palīdz citām dāmām iegūt kārotās formas, laužot stereotipus par vecumu un vizuālo tēlu, motivējot citas sievietes arī pēc 50-60 gadu sasniegšanas “nenorakstīt” sevi.

Trenere uzskata, ka ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm labākos rezultātus sniedz svara treniņi. Tāpēc viņas treniņu sastāvdaļa vienmēr būs svara stieņa celšana ar rokām, kas trenē roku muskuļus un krūškurvi. Viens treniņš nedēļā tiek veltīts kāju muskulatūrai.

Leslija trenējas fitnesa zālē piecas reizes nedēļā, un viņa ir ieguvusi vairāk nekā 30 bikini fitnesa sacensību balvas – pirmo balvu 49 gadu vecumā. Fitnesam skaistule pievērsās 48 gadu vecumā, izvēloties sportu, lai pārdzīvotu šķiršanos.

Tā kā vecmāmiņa izskatās daudz jaunāka par saviem gadiem, tad nav brīnums, ka visi viņas partneri ir bijuši vismaz 10 gadus jaunāki. Leslijai ir trīs bērni, kuri tai dāvājuši trīs mazbērnus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī 64 gadu vecumā Leslija ir gatava iepazīties un veidot attiecības, viņu nemulsina, ka viņai nereti uzmanību pievērš jaunāki vīrieši nekā viņas 20 gadus vecajai mazmeitai, jo nevadās pēc vecumiem, bet gan rīcībām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm