tv3.lv

"Audi" fanu klubs izvēlējies savu karalieni! Par vienu no uzvarētājām kļūst fitnesa skaistule Dālija Gaile

Augusta izskaņā noslēdzies Audi fanu kluba organizētais skaistumkonkurss “Miss Audi Latvija”, kur par uzvarētājas titulu sacentās 150 skaistules. Beigu beigās par vienu no uzvarētājām kļuva fitnesa entuziaste Dālija Gaile, kurai jau ir liela pieredze skaistumkonkursos.

10. septembrī 15:50

Sarunā ar tv3.lv Dālija stāsta, ka redzējusi internetā reklāmu un nodomājusi – kāpēc gan nē? Viņai ir “Audi” automašīna, kā arī fotogrāfijas ar spēkratu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nosūtīju labāko fotogrāfiju, nezināju, kādas meitenes būs pietiekušās un kādas bildes būs citām. Visu vēl interesantāku padarīja, ka par fotogrāfijām balsoja “Facebook” lapas apmeklētāji, ne profesionāla žūrija, kas visu padara grūtāku,” tā Dālija.

Drīz vien, apskatot citu skaistuļu bildes, salīdzinot uzspiestos – patīk, Dālija sapratusi, ka ir krietnu soli priekšā pārējām dalībniecēm un tā tas palicis visu konkursa laiku, tiesa gan beigās skaistulei nācās samierināties ar otro vietu.

“Man patīk konkursi, un, ja ir konkurentes, tas dod papildus adrenalīnu. Esmu piedalījusies dažādos konkursos, man ir laba pieredze un sapratne par to, kā viss notiek. Novērtējums tikai paceļ pašapziņu, jo parāda, ka esmu skaista arī citu acīs,” smaida Dālija.

Par otro vietu “Miss Audi Latvija” konkursā Dālija iegūst fotosesiju ar “Audi” zīmola automašīnām, dažādas preces automašīnai un iespēju rotāt “Audi” kalendāra vāku! Skaistule ir sajūsmā par balvām, tāpēc plāno atkārtoti piedalīties arī pēc gada.

“Man ļoti patīk sporta mašīnas un man vienmēr būs tikai tādas. Patīk ātrums un adrenalīns. Pati pēc dabas esmu ātra, neesmu mierā sēdētāja. Septembrī plānoju lidot uz Dubaiju, kur iztrakošos ar ūdens motociklu,” priecājas Dālija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mašīnas ir liela Dālijas dzīves daļa, viņa pat savu sportisko rutīnu mēdz veikt uz automašīnas, nodemonstrējot, kā piepumpējas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm