tv3.lv

Beidzot Meganas Mārklas "Arhetipi" platformā "Spotify"

Pēc tam, kad Megana un Harijs 2020. gadā paziņoja par “vairāku gadu sadarbību” starp “Spotify” un viņu producentu kompāniju “Archewell Audio”, otrdien, 23. augustā, tika izlaista pirmā pilnā “Arhetipu” sērija, kuru vadīja Saseksas hercogiene. Viņas pirmā viešņa bija ilggadējā draudzene un tenisa čempione Serēna Viljamsa.

30. augustā 8:28

Ieraksts veikts minimālistiski, elegantā interjera iekārtotā ierakstu studijā, kurā Megana ir tērpusies Annijas Bingas bikses un karameļu krāsas svītrainā blūzē, lai papildinātu savu tonālo estētiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Megana atklāja epizodi, stāstot par to, ka, būdama 11 gadus veca meitene, jutās “nikna”, kad viņa ieraudzīja “Procter & Gamble” reklāmu, kurā tika reklamētas trauku mazgāšanas ziepes tikai sievietēm. Viņa rīkojās, uzsākot “vēstuļu rakstīšanas kampaņu” ietekmīgām personībām, tostarp toreizējai pirmajai lēdijai Hilarijai Klintoni, un tas izdevās, uzņēmums mainīja reklāmas valodu.

Megana šo pieredzi nodēvēja par “atmodu miljoniem veidu, lieliem un maziem, ar kuriem mūsu sabiedrība cenšas ierobežot sievietes, atturēt sievietes, pateikt sievietēm, kam un kas viņām vajadzētu būt un var būt. Es nekad neesmu zaudējusi saikni ar šo realitāti, un pēdējos gados mana vēlme kaut ko darīt lietas labā ir pieaugusi. Mana 11 gadus vecā balss arī ir kļuvusi nedaudz pārliecinātāka, varbūt nedaudz skaļāka.”

Pirmajā epizodē Megana runā ar Serēnu Viljamsu un doktori Lauru Kraju (vadošo ekspertu dzimumu līdztiesības jautājumos darba vietā).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meraija Kerija tiks demonstrēta otrajā sērijā, un, lai gan “Spotify” nav paziņojusi, kādi citi viesi varētu parādīties nākamajās epizodēs, šova tīzeris sola “intīmas un atklātas sarunas ar viesiem no visas pasaules”, lai “atklātu, kā šie arhetipi ietekmē mūsu ikdienas dzīvi lielos un mazos veidos.”

Tajā piebilsts: “Ar ekspertiem un vēsturniekiem Megana arī atklāj, kāpēc tas tā ir izveidojies, atklājot tādu vārdu izcelsmi kā “dīva”, “slampa”, “B vārds”, “histēriķe” un daudz ko citu, un uzdod jautājumu: vai mēs varam to mainīt?

Jaunu sēriju pirmizrādes notiks katru otrdienu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm