tv3.lv

Dziedātāja Liera Štein 4 mēnešu laikā samazinājusi vidukļa apkārtmēru par 10 centimetriem

Dziedātāja, producentu centra “Stein Studio” īpašniece Liera Štein pandēmijas laikā atsāka savu aizraušanos ar fitnesu un veselīgu uzturu. Viss aizgājis tik tālu, ka mūziķe nopietni gatavojas savām pirmajām fitnesa sacensībām – “Fit Model World Cup”, kas norisināsies jau 1.maijā.

21. aprīlī 16:48

Sarunā ar portālu “tv3.lv” Liera stāsta, ka fitnesu pirmo reizi pamēģinājusi pirms pieciem gadiem, kopā ar personālo treneri, tā radās mīlestība pret trenažieriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākumā Lieru trenējis pasaules čempions Aleksandrs Ļubomirovs, kura uzraudzībā viņa trenējusies divus gadus. Aleksands iemācījis viņu kā strādāt ar trenažieriem un hantelēm.

Sekoja sporta diētas, aktīvi treniņi un rezultāts, kas ļāva domāt par iespēju piedalīties sacensībās. Diemžēl laika trūkuma dēļ, tas nebija iesējams, jo dziedātāja strādāja pie sava pirmā albuma un prezentācijas koncerta.

“Papildus tam bija daudz darba ar audzēkņiem un māksliniekiem producentu centrā “Stein Studio”. Jutu, ka treneris zaudē interesi darbam ar mani. Albuma prezentācijā uz skatuves izskatījos ļoti labi, varēju uzvilkt kleitu, kādu pirms tam nevarēju pat iedomāties valkājam. Treneris neatnāca, man viņa klātbūtne bija ļoti svarīga. Jutu vilšanos, zaudēju motivāciju un diezgan ātri atgriezos pie sava “normālā” svara un nesportiskā auguma,” skaidro Liera.

Atgriešanās sporta zālē notika, pateicoties pandēmijai, darbam mājās un nemitīgu “online” vokālo nodarbību vadīšanai. Sēdēšana atspoguļojās uz mūziķes augumu un viņai sāka nepatikt spoguļattēls. Liera nekad neņem vērā svaros redzamos ciparus, galvenais ir atspulgs spogulī, kā jau ikvienam skatuves cilvēkam, būtiski ir labi izskatīties, turklāt sports nodrošina arī veselību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liera neslēpj, ka viņai pašai sevi ir grūti motivēt un piespiest neizlaist nodarbības, ēst pareizi. Tāpēc viņa sākusi darbu kopā ar treneri Romānu Miščenko, kurš ne tikai labi izskatās, bet ir arī aktīvs sportists, tātad, piemērs ikvienam audzēknim. Ilga sadarbība neizdevās, jo Romāns uzvarēja Eiropas čempionātā un pārcēlās uz Spāniju, bet nu Liera sadarbojas ar Oļegu Ņikolajevu, kuru sauc par pasaules labāko treneri, kurš viņu atbalsta ceļā uz pirmo fitnesa konkursu! Jau četrus mēnešus norit intensīva trenēšanās un pareiza ēšana.

“Melošu, ja teikšu, ka nav grūti, ir grūti – morāli, fiziski. Pašlaik mana nedēļa sastāv no septiņiem kardio treniņiem, pieciem spēka treniņiem un vairākiem pozēšanas treniņiem. Ļoti gribas atmest visam ar roku, paņem vienā rokā picas šķēli, otrā “Prosecco” glāzi un baudīt. Rezultāts, kuru redzu spogulī, ģimene un draugi ir lielākā motivācija nepadoties,” nosaka Liera.

Tā kā tikai lēni palēnām atgriežas koncertu dzīve, dziedātāja priecājas par ikvienu iespēju būt uz skatuves. Sportisks pasākums ir cita skatuve, citas emocijas, bet viņa ir gatava baudīt arī šo sporta skatuvi.

“Man kā profesionālam vokālistam ir grūti noturēt plakanu vēderu, un man nekad nav bijusi vēderprese. Tāpēc nespēju sevi iedomāties divdaļīgā bikini. Papētot internetā fitnesa skaistuļu profilus, uzzināju, ka ir Fit Model kategorija, kurā meitenes uzstājas viendaļīgajos peldkostīmos un kleitās, tas ir skaisti un eleganti,” smaida Liera.

Janvārī mūziķe pamanījusi ierakstu, ka pavasarī tiek organizēts “Fit Model World Cup” un kausa ietvaros federācijas prezidente Kristīne Vedernikova atlasa dalībnieces “Fit Model” kategorijā, kurā var piedalīties iesācējas. Kā zīmi dziedātāja uztver to, ka sacensības notiks 1. maijā, kad ir viņas dzimšanas diena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liera piebilst, ka nav sportiste, viņai galvenais ir dalība, notiekošā baudīšana un pārbaudījums pašai sev. Par to, ka viņa varētu palikt Latvijas IFBB komandā un kopā ar Kristīni Vedernikovu turpināt gatavoties sacensībām un nākamajā reizē piedalīties sacensībās jau kā IFBB sportiste, var tikai sapņot.

“Lai notievētu – ir jāēd – šī frāze tiešām ir absolūta taisnība. Meitenes bieži domā, ka labu augumu var dabūt tikai sēžot uz stingrām diētām, tā nav taisnība. Lai dabūtu labu augumu ir daudz jāēd, bet jāēd veselīgi. Pareizs uzturs ir laba auguma pamats. Bet, protams, tas strādā tikai un vienīgi komplektā ar sportu. Mana diena ir izplānota pa minūtēm un ejot ārā no mājas ir svarīgi sagatavoties visām ēdienreizēm, jo pareizs uzturs prasa disciplīnu un sagatavošanos,” smaida Liera.

Skatuves māksliniecei patīk gatavot ēst, ikdienā tie ir vienkārši ēdieni – vista, lasis, griķi, rīsi, olas un dārzeņi. Laikā kad daudz darba un papildus visam jāapmeklē sporta zāli, ēdienu Lierai gatavo un piegādā uz mājām sporta uztura uzņēmums. To viņa sauc par lielisku variantu, gan laika taupīšanas ziņā, gan tāpēc, ka var neapmeklēt veikalu un neredzēt gardos, aizliegtos produktus.

“Šo mēnešu laikā kilogramos neesmu daudz zaudējusi, sākot gatavoties sacensībām svēru 64 kilogrami, nu sveru 58. Izskata ziņā rezultāts ir daudz iespaidīgāks, jo taukus nomainījuši muskuļi, tāpēc svars īpaši nemainās. Viduklis ir tievāks par veseliem 10 centimetriem,” priecājas Liera.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm