tv3.lv

Laimīgs stāsts: ziedojot ukraiņu atbalstam, atgūst trīs gadus pazudušo laulības gredzenu

Laimīgais stāsts, par gredzenu atrašanu, sākās ar ziņu “Labdarības lapā”, kur publicēts paziņojums, ka saņemts telefons zvans no kādas ukraiņu sievietes Tatjanas, kas ziedojumos saņemtas zaļas jakas kabatā, atradusi saderināšanās un laulības gredzenu.

12. augustā 8:05

“Šorīt saņēmu zvanu no ukrainietes, kura pagājušo reizi no mūsu Jūrmalas noliktavas saziedotajām lietām paņēma zaļu jaku! Šorīt, ejot uz darbu, vilkusi šo jaku un sajutusi kaut ko kabatā, skatās, gredzeni!!! Uzreiz zvanījusi man, satraukusies, ka obligāti jāmeklē īpašniece,” “Facebook” profilā “Labdarības lapā” rakstīja Beate Andersone.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā īstā detektīvā Beate, liekot galvā visu “pa plauktiņiem”, rakstījusi ziņu meitenei, kura pēdējā nosūtīja ziedojumus organizācijai. Meitene šokā, jo abus gredzenus “pazaudējusi” pirms trim gadiem. Viņa nav spējusi noticēt veiksmei, līdz ieraudzījusi bildi ar nozīmīgajām dārglietām.

Ar šo stāstu gribas padalīties!Šorīt saņēmu zvanu no ukrainietes, kura pagājušo reizi no mūsu Jūrmalas noliktavas…

Posted by Labdarības lapa on Wednesday, August 10, 2022

Laimīgā gredzenu īpašniece ir Agnese Balode, kas atkal pirkstā var likt savu saderināšanās un laulības gredzenu. Sarunā Agnese atzinās, ka ik pa laikam viņa atcerējusies un meklējusi savus gredzenus, bet līdz šim neveiksmīgi.

“Laukos darījām kaut kādus darbiņus, un noņēmu gredzenus, lai noliktu drošā vietiņā. Likās, ka atstājām kaut kur mājās, un tur tika pārmeklēts viss, bet nav un nav. Nākošajā reizē atbraucot, atkal pameklējām. Skumji, bet kaut kā pieņēmām. Pazuduši ar “galiem”. Varbūt pēc laiciņa atradīsies. Pa šiem gadiem, ik pa laikam, kaut kur pameklēju, piemēram, kādā somiņā, bet nebija. Jakā tiešām nebiju iedomājusies meklēt, jo tā bija tāda reti velkama jaka. Varbūt vienu vai divas reizes biju uzvilkusi tajā laikā un tā arī skapī bija nostāvējusi. Pārkrāmējot garderobi, visu lieko, ko neizmantojam, aktualizējoties ziedojumiem Ukrainas cilvēkiem, tad arī labprāt nodevu tālāk,” portālam “tv3.lv” stāsta Agnese.

Šajā reizē teiciens, ka labs atmaksājas ar labu, piepildījies burtiski. Šis stāsts tiešām ir ar laimīgām beigām, jo, ja nebūtu aktualizējies ukraiņu bēgļu jautājums, Agnese neslēpj, ka jaku iespējams pēc kādā laika vienkārši būtu izsviedusi ārā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jaka nebija nēsāta un bija pieklājīgā stāvokli, lai to varētu nodot citiem cilvēkiem. Tā veiksmīgi sagadījās. Pati, taustot un pārmazgājot jaku, nesajutu, nepamanīju,” sirsnīgi smejas Agnese un atzīstas, ka gredzentiņi bija ļoti labi paslēpušies jakas kabatā.

Runājot par ziedojumiem, Agnese neslēpj, ka tieši pēdējie mēneši ir likuši rīkoties aktīvāk.

“Šobrīd tas ir aktuāli. Agrāk ik palaikam esam ziedojuši, piemēram, “Dakterim klaunam”. Tas nebija regulāri, dažreiz, kad kāds pavelk līdzi. Tieši bērnu drēbes bija tās, kuras tika atdotas labdarībā, bet šobrīd, aktualizējoties Ukraiņu bēgļu jautājumam, vairāk pievērsos arī savas garderobes izvērtēšanai,” par savu ziedošanas pieredzi stāts Agnese un nosaka: “Mans stāsts būs labs pamudinājums arī cietiem ziedot.”

Kad vaicāju Beatei par interesantiem atradumiem viņa noteica: “Gredzeni ir atrasti pirmo reizi. Ir bijis, ka cilvēki, pa kluso ieliek aploksnīti ar naudiņu. Starp atnestajām lietām ir bijušas aploksnītes ar bērnu novēlējumiem un naudiņām. Tad mēs parasti ieliekam kādam klāt. Ir atstāts telefons, naudasmaks, bet tas bija senāk un viss tika atdots īpašniekiem.”

Beate atsūtīja bildes, kurās var redzēt, cik sirsnīgi cilvēki ziedo. “Paldies, ka pamanāt, atgādināt un esat kopā ar mums!,” saka Beate.

Arī tu vari palīdzēt!

Šobrīd ļoti nepieciešamas sekojošas lietas:

  • pārtika (milti, rīsi, griķi, auzu pārslas, sausās brokastis, konservi, kafija, cepumi, piens u.c.);
  • higiēnas preces (šampūns, krēms, ziepes, zobu pastas, higiēniskās paketes, skūšanās piederumi, mitrās salvetes, tualetes papīrs u.c.), bērnu pamperi, mitrās salvetes.
  • sadzīves ķīmija – trauku mazgājamie līdzekļi, veļas mazgāšanas līdzekļi, mājas kopšanas līdzekļi.

Kā Tu vari palīdzēt?

Ziedo klātienē kādā no ziedošanas punktiem;

Pasūti e-veikalā uz mūsu noliktavas adresi Vecozolu iela 103, Tīraine, 25741150 ( darba laiki zemāk);

Nogādā sūtījumus ar Omniva, DPD pakomātu starpniecību. / Rimi Mārupe 25741150/

Labdarības lapas noliktavā Vecozolu ielā 103, Tīraine

Tālrunis 25741150

Darba laiki:

O. 12-18

T. 12-20

C. 12-18

P. 12-18

S.,SV, Pi – slēgts

MĀRUPĒ/ Daugavas iela 29

Mārupes novada pašvaldības administrācija

Tālrunis: 67933012

PIŅĶOS/ Centra iela 4

Klientu apkalpošanas centrs Babīte

Tālrunis: 67914650 vai 26120706

e-pasts: [email protected]

SPUŅCIEMĀ/ Spuņciema iela 9

Salas sākumskolas administrācija

Tālrunis: 67934172

Rīga, Mežciems – Tālrunis: 26523213

JŪRMALĀ

Tālrunis: 28214248 vai 25922839

Ziedot iespējams arī finansiāli:

Biedrība “Labdarības lapa”

Reģistrācijas Nr: 40008229453

Juridiskā adrese: Plūmju iela 13, Rīga, LV-1029

Banka: AS Swedbank SWIFT kods: HABALV22

Konta numurs: LV82HABA0551039185377

Paypal: [email protected]

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm