tv3.lv

Līga Rīdere paziņo par grūtniecību, kam par godu radījusi vingrojumu programmu topošajām māmiņām

Dziedātāja, šova “X Faktors” dalībniece, trīs bērnu māmiņa Līga Rīdere paziņo, ka gaida ceturto atvasi. Grūtniecības laikā mūziķe ne dienu nav izlaidusi vingrošanu, jo sports ir daļa no viņas dzīves, labsajūtas iegūšanas veida, kam viņa pievērsusies pēc trešās atvases dzimšanas, zaudējot 25 kilogramus liekā svara. Dziedātāja uzsver, ka vingrošana palīdz arī labāk sagatavoties dzemdībām! Liga radījusi īpašu vingrojumu programmu grūtniecēm – “Gatava dzemdībām”, kurai var pieteikties ikviena topošā māmiņa!

14. augustā 11:15

Sarunā ar portālu tv3.lv Līga stāsta, ka ceturtais bērniņš bijis prātā. Viņas pieredze rāda, tas ko domājam – tas arī materializējas! Tāpēc galvenais ikdienas uzdevums ir rūpes par to, lai domas sakrīt ar mūsu sapņiem. Dziedātāja ir pateicīga par saviem bērniņiem un turpina mācīties būt laba mamma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līga smejoties saka, ka ģimene par grūtniecību uzzinājusi, kad punci vairs nevarēja noslēpt.

“Protu pārsteigt. Bērniņš vienmēr ir priecīga ziņa. Patīk saglabāt privātumu un rīkoties tā, kā uzskatu par pareizu. Ja sāc dalīties ar saviem plāniem, kādam vienmēr būs cits viedoklis. Nav ko tērēt laiku diskusijām, ja var darīt un priecāties par procesu,” tā Līga.

Ceturtais bērns Līgas ģimenē būs meitiņa, viņa jau no paša sākuma jutusi, ko gaida un priecājas, ka sajūtas sakritušas ar sonogrāfijas sniegto realitāti.

“Emocionāli vēlējos meitiņu un viņa pieteicās. Priecājos, ka Martai būs māsiņa. Vecākais dēls Regnārs ļoti priecājas par vēl vienu māsiņu un vienmēr apvaicājas, ko māsa puncī dara. Vidējais dēls Einars gaida māsu, bet nav tik pacilāts kā Regnārs,” par bērnu attieksmi pret ceturto atvasi stāsta Līga.

Atvašu mazā gadu starpība ir bijis Līgas apzināts lēmums, lai ātrāk var vairāk laika veltīt sev. Tas ir vidusceļš sapnim par kuplu ģimeni un laiku savai dzīvei.

Mūziķe vēlējusies bērniem dot sajūtu, ka viņi ir komanda – ģimene. Lai nav tikai vecāku un bērna attiecību modelis, lai ģimenē ir dabiska konkurence un arī atbalsts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova zvaigzne apzinās, ka, kamēr bērni ir mazi un arī skolas periodā, būs ko iespringt, jo viņas darbs ir un būs menedžēt visu viņu dzīves, kā arī būt lieliskam šoferītim.

Grūtniece apzinās, ka katra bērniņa pieteikšanās ir atbildības uzņemšanās, ka būs jātiek galā. Protams, notiek visādi, bet ir jāsajūt, kad vajag palīdzību un nevajag baidīties to lūgt. Risinājums ir atrodams vienmēr, ja to meklē.

“Šī grūtniecība ir satraucoša, jo atkal būs jāapgūst jauns darba ritms nu jau ar 4 bērniem. Fiziski šīs gaidības ir ļoti vieglas, jo esmu bijusi aktīva kopš iepriekšējām dzemdībām un turpinu vingrot katru dienu. Esmu izturīgāka un enerģiskāka. Tas atvieglo neatcelto ikdienas darbu kā 3 bērnu mammai un grūtniecei vienlaikus,” smaida Līga.

Kā jau daudzi zina, pēc trešās atvases dzimšanas Līga atbrīvojās no 25 kilogramiem liekā svara un visu šo laiku uztur fizisko formu. Iestājoties ceturtajai grūtniecībai, ķermenis sāka mainīties. Sākumā bijušas bailes, ka atkal notiek pieņemšanās svarā, bet tā bijusi arī lieliska mācību stunda – saprast kādas ir viņas attiecības ar ēdienu un emocijām.

Gaidības ļoti satricina hormonus, un Līga nenoliedz – emociju ir ļoti daudz! Tad nu viņa mācās “neēst” emocijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man izdodas, jo svara pieaugums ir normas robežās. Vēl viegluma sajūtu dod tas, ka es zinu, ka atkal atgūšu ķermeņa aprises, kurās jutos vislabāk. Šobrīd svarīgi, lai esmu fiziski gatava dzemdību un pēcdzemdību maratonam, tādēļ arī gaidību laikā turpinu ikdienā aktīvi kustēties un turēties pie veselīga dzīvesveida,” atklāj Līga.

Tā viņai arī radās ideja par programmu sievietēm gaidībās, kur viņa var parādīt, ka ikdienā var droši un vērtīgi izkustēties mājas apstākļos.

“Fiziskās aktivitātes palīdz sagatavoties vieglākai, raitākai un harmoniskākai bērniņa ienākšanai šajā pasaulē. Grūtnieču vingrošana jebkuram trimestrim “Gatava dzemdībām”. Sazinies ar mani un gatavosimies šim lieliskajam notikumam kopā,” aicina Līga.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm