tv3.lv

Pasaulē nākusi mūziķu Katrīnes Lukins un Oskara Millera meita

Mūziķu pāris Katrīne Lukins un Oskars Millers sagaidījuši pasaulē otro atvasi. Par grūtniecību Katrīne saka, ka tā nebija viegla, bet, paņemot meitu rokās, viss grūtums aizmirsies. Pāris meitu nosaukuši par Noru.

24. augustā 10:52

Sarunā ar portālu tv3.lv māmiņa stāsta, ka dzemdības sākušās 21. augustā. Viņa bija devusies uz Rīgas Dzemdību namu uz pārbaudēm, vēloties, iespējams, stimulēt dzemdības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau vairākas dienas viņai bijušas vieglas, ne īpaši sāpīgas, kontrakcijas, kas radīja sajūtu, ka ķermenis gatavojas.

Pēc pārbaudēm ārsts secinājis, ka dzemdību process ir sācies. Ap trijiem dienā jauno sievieti pārņēmušas lielas sāpes, viss bijis ātri un viegli.

“Personāls, vecmātes un ārsti bija laipni un izpalīdzīgi. Nebiju noslēgusi līgumu ar vecmāti, jo jutu, ka tas nav nepieciešams. Mums bija lieliska vecmāte. Brīnos par sliktajām Rīgas Dzemdību namam veltītajām atsauksmēm, domāju, ka daudz atkarīgs no sievietes pašas, ja man ir labs, pozitīvs noskaņojums pret citiem, tad citi būs tādi paši pret mani,” smaida Katrīne.

18.35 pasaulē nākusi mazā Nora, Katrīne saka, ka 3.5 stundas no dzemdībām nevar salīdzināt ar pirmo pieredzi – tad bija Covid-19 uzliesmojums, pirmais bērns, viss jauns, pārpildīta slimnīca, uztraukums un neziņa, turklāt traumatiskas beigas dzemdībām, kad mazulis aizvests uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu. Meita jūtas lieliski un visu laiku bijusi līdzās vecākiem.

“Man ir fantastisks vīrs, ļoti izpalīdzīgs, jutu viņa atbalstu no sākuma līdz beigām. Dzemdību laikā Oskars bija kā otrā vecmāte. Abi esam laimīgi un pārpildīti ar mīlestību pret mazo meitiņu,” tā Katrīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pāris audzina divus gadus vecu dēlu Lūkasu, kurš arī ļoti priecājās par māsiņas ierašanos mājās. Zēns pieskrējis klāt mazajai un uzreiz samīļojis. Dziedātāji cer, ka tas tā arī turpināsies.

Mūziķi ir droši, ka Lūkass līdz galam nav sapratis, kas ir māsiņa, kāpēc mammai bija tik liels vēders, tomēr visu laiku nācis klāt un teicis – mīļā māsiņa, bēbītis un glāstījis Katrīnes augošo vēderu.

“Domāju, ka viņš nebūs īpaši laimīgs, ieraugot mazo, jo Lūkasam mazi bērni nepatīk, lielie labāk. Bet viņš tik jauki uzvedas un tik mīļi izturas pret mazo,” priecājas Katrīne.

Par sevi mākslinieki saka, ka ir kā “bērnu burbulī” – viņi vēlas būt mājās ar bērniem, atpūsties un baudīt.

“Šobrīd man viss ļoti sāp, mugura un vēders, vājums visā ķermenī. Salīdzinot ar pirmo grūtniecību, liekas, ka atkopjot divreiz ātrāk. Kamēr atkopjos lielu daļu rūpju par bērniem uzņemas Oskars,” skaidro Katrīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par pašu grūtniecību Katrīne saka, ka tā bijusi smaga, viņai, kas nogājis greizi ar imūnsistēmu, un, paliekot stāvoklī, viņa visu laiku slimojusi, piecus mēnešus pavisam noteikti, bija jādzer pat antibiotikas. Bijis liels bezspēks un nogurums.

Grūtniecības laikā pašsajūta bijusi slikta, māmiņai žēl, jo viņa vēlējusies izbaudīt grūtniecību, bet tas nav īsti sanācis. Tomēr viņa ir pateicīga par vēl vienu atvasi.

Meitiņas vārdu pāris kādu laiku domājuši, bijuši vairāki varianti, viens no variantiem bija vārds Nora. Oskaram vārdiņš vislabāk paticis un viņi ātri sapratuši, ka vēlas tā nosaukt meitiņu. Nora arī lieliski skan kopā ar vārdu Lūkass. Uzsvars bijis uz to, lai vārds labi skan arī zviedru un angļu valodās.

“Esam laimīgi, ka mums ir gan dēls, gan meita. Viens no katra varianta, ideāli,” par atvasēm priecājas pāris.

Katrīne un Oskars apprecējās 2021. gada augustā, toties 2020. gada 1.aprīlī pasaulē nāca dēls Lūkass.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm