tv3.lv

Vācu "Playboy" jubilejas numurs pirmo reizi iznāk ar lesbieti uz vāka

Televīzijas realitātes šova “Princess Charming” zvaigzne Hanna Sēkelanda (Hanna Søkeland) Vācijā rotā vīriešu žurnāla “Playboy” septembra numuru.

12. augustā 16:08

Lesbiete Hanna no populārā iepazīšanās šova kanālā “RTL+” nolēma parādīt vienlīdzības un dažādības piemēru visām sievietēm, raksta aussiedlerbote.de.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmizrāde žurnāla “Playboy” piecdesmitajā gadadienā notika Vācijā. Septembra “Playboy” ar Hannu uz vāka pārdošanā ir no 11. augusta.

Televīzijas realitātes zvaigznes kailfoto ir veids, kā parādīt daudzveidības un vienlīdzības piemēru medijiem.

Pēc Hannas domām, “Playboy” vienmēr ir bijis “ļoti estētisks”. Tāpēc caur šo numuru viņa vēlējās tuvāk iepazīt savu sievišķo pusi.

Viņa par to detalizēti runāja intervijā “Playboy”. Modele atzina, ka daudzus gadus nav izjutusi savu sievišķību. “Bērnībā es bieži ģērbos kā zēns,” viņa teica intervijā.

Tagad Hanna aptver visas savas šķautnes un centīsies maksimāli iepazīt savu sievišķo pusi. Turklāt meitene aicina citām sievietēm nebaidīties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīriešu žurnāls “Playboy” savu jubilejas numuru veltīja lesbietei, lai pievērstu uzmanību vienlīdzībai, dažādībai un meiteņu negatīvajai pieredzei.

Hanna atklāja, ka vienmēr ir saskārusies ar grūtībām un problēmām savas seksuālās orientācijas dēļ. Piemēram, viņas attiecības ar citām meitenēm reti tika uztvertas nopietni.

Tomēr dažkārt sabiedrība nav gatava pieņemt nevienu vārdu vai rīcību, kas apliecina viendzimuma attiecību nopietnību.

Hanna vēlas, lai nākotnē cilvēkiem vispār nebūtu jāatklāj sava seksuālā orientācija.

Uzzinot pat orientāciju, tiek veidota noteikta attieksme un desmitiem citas rakstura īpašības, kas veido cilvēka personību, jau maz kuru interesē, intervijā saka modele: “Mana seksualitāte ir tikai daļa no manis.”

Visbeidzot, Hanna un žurnāls cer motivēt sievietes darīt to pašu, izmantojot kailfotografēšanu kā daļu no terapijas un iespējas sevi iemīlēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tu daudz strādā pie sevis un sava ķermeņa, un, redzot, cik skaists ir rezultāts, tā ir neticama sajūta. Manuprāt, fotogrāfijas vairo pašapziņu.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm