tv3.lv

Realitāte: vecmeitu ballītēs draudzenes cenšas izdabāt līgavas gaumei, vecpuišu ballīte līgavainim pārvēršas par murgu

Tv3 šovā Kāzu gūstā visu trīs pāru vecāki tūlīt būs nonākuši līdz vecpuišu un vecmeitu ballīšu rīkošanai. Ir zināms, ka viens no līgavaiņiem bijis ļoti nepatīkami pārsteigts, ka ballītē kā viņa izklaidētāja uzaicināta vēderdejotāja. Puisis pat nav iznācis aplūkot dejotājas priekšnesumu. Raidījuma Bez Tabu žurnāliste Skaidrīte Nitiša skaidro, kādas ir jaunākās pirmskāzu ballīšu modes tendences.

2016. gada 7. martā 20:05

Tv3 Ziņu žurnāliste Monta Jakovela apprecējās pagājušā gada vasarā. Uzzinot, ka draudzenes plāno viņai vecmeitu ballīti, Montai iebildumu nav bijis:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienīgais, ko draudzenēm lūdzu, lai vecmeitu ballīte nebūtu Vecrīgā. Negribu nekādus klubus un banālu ballīšu scenāriju.

Draudzenes topošās līgavas lūgumu ņēmušas vērā un sarīkojušas pārsteigumiem bagātu vakaru Montas gaumē. Montai ir plašs draudzeņu loks, no kurām katra ir radoša personība, tāpēc Monta jau nojautusi, ka varētu būt grūtības visas radošās idejas apvienot vienā ballītē. Galvenā tematika bijušas bārkstis un skaras, tāpēc ka Montai ļoti patīk šis aksesuārs.

Vakara beigu daļā draudzenes bija sarūpējušas Montai fotosesiju, par ko viņai nav bijis ne jausmas, tikai tika teikts, lai paņem sarkano kleitu, kurpes u.c. aksesuārus, bet ballītes fināls – romantiskā noskaņā uz restorāna terases.

Foto

Kāzu organizatore Dace Miezīte novērojusi, ka pēdējā laika tendence ir rīkot ļoti personiskas vecmeitu ballītes. Arvien mazāk vēlas iet uz Vecrīgu. Ja iet uz kādu naktsklubu, tad tikai pašā balles noslēgumā. Savukārt vecpuišu ballītēs pagaidām vēl ejot viss “pa vecam” – staigā pa Vecrīgas bāriem un nabaga topošo līgavaini dažādi “nes cauri”. Arī Monta atzīst, ka viņas topošajam  vīram vecpuišu ballīte esot bijusi pilnīgā pretstatā viņas draudzeņu rīkotajam pasākumam: “Pasaki, no kā tev bail un ko tu negribi, tas viss būs tev vecpuišu ballītē.” Armands esot pārradies mājās ar nobrāzumiem un zilumiem.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm