tv3.lv

Regulārs sekss samazina saslimšanas risku ar sirds slimībām par 2 reizēm

Ja jūs domājat, ka seksa laikā saņemat tikai patīkamas emocijas un baudu, jūs domājat nepareizi. Sekss ir lielisks veids, kā stiprināt imunitāti un uzlabot veselību, jo īpaši vīriešiem.

2015. gada 1. jūnijā 12:04

Zinātnieki apgalvo, ka vīriešiem, kuri ar seksu nodarbojas vismaz divas reizes nedēļā, vismaz par divām reizēm samazinās risks saslimt ar sirds slimībām un infarktu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai gan aktīva dzimumdzīve jau sen tiek uzskatīta par labu fizisko un psiholoģisko ārstēšanas metodi, ir pierādīts, ka regulāras intīmas attiecības vīriešiem ir jo īpaši svarīgas. Sekss samazina ne tikai risku saslimt ar dažādām sirds slimībām, bet arī mazina iespēju saslimt ar prostatu, kas mūsdienās vīriešiem pēc 40 ir aktuāla problēma.

Masačūsetsas zinātnieki veikuši pētījumu, kurā piedalījās 3000 vīriešu vecumā no 40-70 gadiem. Viņiem tika pārbaudīts svars, asinsspiediens, holesterīna līmenis un uzdots jautājums, cik bieži jūs nodarbojaties ar seksu

Pētījuma rezultāti atklāja, ka vīrieši, kuri piekopj aktīvu dzimumdzīvi, tas ir, nodarbojas ar seksu vismaz 2-3 reizes nedēļā, bija būtiski labāki veselības pārbaužu rezultāti. Turpretī tiem, kas intīmās attiecībās ielaižas vien reizi divās nedēļās vai pat retāk, konstatēts paaugstināts holesterīna līmenis asinīs.

Izrādās, ka dzimumakts palīdz organismam cīnīties ar brīvajiem radikāliem, kuru dēļ rodas slimības.

Zinātnieki arī pierādījuši, ka seksa laikā sieviete izdala bioloģiski aktīvu vielu, kas atstāj labvēlīgu ietekmi uz vīrieša organismu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm