tv3.lv

"Reiz tu aizmirsīsi viņu!" Merilina Kerro par attiecību iziršanu un jūtām

Šova “Ekstrasensu cīņas” 14., 16. un 17. sezonu fināliste Merilina Kerro pirms pusgada izšķīrās no savu bērnu tēva, norvēģu uzņēmēja Marka Aleksandra Hansona. Nu šova zvaigzne sociālajos tīklos publiskojusi plašas pārdomas par mīlestības beigām.

2020. gada 2. oktobrī 16:02

Ieraksta komentāros daudzi baltās raganas atbalstītāji uzskata, ka ieraksts nav veltīts viņas bērnu tēvam, bet gan melnajam magam Aleksandram Šepsam, ar kuru Merilina bija kopā “Ekstrasensu cīņu” laikā. Pati ragana neievieš skaidrību, bet ar sirsniņu emocijzīmēm vēl vairāk visus samulsina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trīs gadu laikā pirmā meiteņu ballīte! Merilina Kerro dodas atpūsties kopā ar draudzenēm

Merilina Kerro publisko ģimeniskus foto un parāda, kā paaugusies viņas mazā meitiņa

“Tu aizmirsīsi viņu, pavisam noteikti. Reiz tas notiks ar tevi un tu iespējams pat nebūsi tam gatava. Kādreiz tas notiks. Tu aizmirsīsi viņu, kad tev nebūs interesanti – kur viņš ir, ar ko kopā viņš ir. Tu aizmirsīsi viņu, kad vīrieša vārda pieminēšana neliks tavai sirdij sisties straujāk,” sociālajā tīklā “Instagram” raksta Merilina.

Merilina domā, ka tas notiks, kad atcerēsies bijušo ar smaidu, jau bez skumjām. Smaids tavā sejā būs tāpēc, ka būsi pateicīga par visu labo, kas kopā piedzīvots.

Šovu zvaigzne uzskata, ka tu aizmirsīsi viņu, kad skanēs “jūsu dziesma” un tev acīs nebūs asaras. Kad hitu uztversi par vienkārši skaistu dziesmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tu aizmirsīsi viņu, kad pāršķirojot fotogrāfijas atradīsi kopbildi un pasmaidīsi un novēlēsi viņam visu to labāko. Tu aizmirsīsi viņu, kad beigsi uzdot jautājumus – Kāpēc? Kurš vainīgs? Kāpēc tā notika?” turpina Merilina.

Merilina piebilst, ka tu aizmirsīsi viņu, kad motivēsi sevi, sakot, ka nodzīvosi savu dzīvi ar to, kurš pat lielākajā strīdā pateiks, ka esi viņam vajadzīga, kas dzirdot no tevis vārdus – es tevi nemīlu, pateiks – nāksies mīlēt, kas kopā ar tevi cīnīsies par jūsu mīlestību, kas neļaus baidīties, pat no tā, ka vari viņu pazaudēt.

Tu aizmirsīsi viņu – kad sāksi skatīties nākotnē un izbeigsi sevi pazudināt pagātnē.

Pusgads pēc dzemdībām! Merilina Kerro atguvusi tvirto vēderiņu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm