tv3.lv

Sana atklāj, kā pārdzīvojusi Timmas ierašanos Rīgā un kāpēc ļāvusi tēvam satikt dēlu

Aizvadītā nedēļa bijusi īsts pārbaudījums iedvesmojošajai ”Instagram” mammai Sanai Timmai. Tajā Rīgā kopā ar jauno sievu Annu Sedokovu ieradies viņas bijušais vīrs, basketbolists Jānis Timma. Sana padalījusies ar sajūtām un atklājusi, kāpēc izvēlējusies tomēr neliegt ”aizbēgušajam” tēvam tikšanos ar dēlu.

2021. gada 28. februārī 15:24

Iepriekš Sana publiski bija izteikusies, ka viņai ”pat bail iedomāties” par to, ka dēliņš varētu satikt Jāņa jauno sievu. Neskatoties uz šiem izteikumiem, viņa tomēr šonedēļ palaida puisēnu padzīvot ar tēvu viņa ierašanās laikā Rīgā. Nu Sana paskaidrojusi savu izvēli faniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā atklāj Sana, viņa saņēmusi neskaitāmas fanu vēstules, kurās uzteikta kā liels malacis un ka citas sievietes viņas vietā nespētu būt tik spēcīgas.

”Ka spēju pēc tā visa nodarītā dot mazo otrai pusei,” tā Sana. Viņa atklājusi savus uzskatus šajā jautājumā.

”Nevienā brīdī man pat nav bijusi doma, kaut ko nogriezt (kaut citi ir teikuši, aizmirsti viņu tak kā tēvu… kāds tur tēvs),” uzsver Sana, atklājot, ka rīkojas gluži pretēji – viņa dēliņam daudz piemin tēvu, lai puisēns par viņu neaizmirst.

Sana skaidro, ka nevēlas rīkoties tā, kā dara daudzas sievietes, un atriebties otrajai pusei, liedzot tikšanos ar bērnu, jo apzinās – tādā veidā viņa vairāk nodarīs pāri pašam bērnam, ne Jānim.

Viedā sieviete apzinās, ka nedrīkst liegt cilvēkam, kurš ”izgāzies vīra lomā” turpināt iesaistīties bērna dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tajā pat laikā Sana akcentē, ka ne tikai mammām jānāk pretī ”aizgājušaiem” tēviem – arī šiem kungiem ir jānoliek malā savs ego.

”Ja bērna mātei ir izveidojušās jaunas attiecības un bērns ir izvēlējies ”jauno tēti” saukt par tēvu, arī tur es nejauktos, jo bērni paši ir gudri un paši jūt, kurš cik daudz iesaistās viņu dzīvēs, kurš ir klāt, kad sāp sirsniņa un pamētā bumbu kopā un kurš tikai nopērk jaunas mantas,” svarīgu mācību ”svētdienas tēviem” aiz auss likt aicina Sana.

Viņa uzsver, ka tas, ar ko aizgājušajiem tēviem jārēķinās – pamestajai sievietei arī būs jaunas attiecības. Diemžēl daudzi to nespējot pieņemt.

”Jo daudziem jau liekas, ka bērnu māte nu atlikušo mūžu dzīvos vientulībā un audzinās bērnus viena,” ilūziju, ko nereti lolo vīrieši, pametot sievieti ar bērnu, aizmirst aicina Sana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm