tv3.lv

Sana Timma publisko atklātus foto: fane norūpējusies par jaunās māmiņas veselību

Sieviešu un māmiņu iedvesmotāja Sana Timma savā ”Instagram” blogā atkal izvietojusi seksīgas bildes, apliecinot, ka vientuļās māmiņas statuss nav iemesls, lai zaudētu sievišķīgo valdzinājumu. Kamēr daļa Sanas fanu bildes slavē, kādam atkal nav labi. Kāda fane uzklupusi Sanai, pārmetot pārlieku kārnumu, un abu diskusija pārvērtusies publiskā konfliktā.

2021. gada 28. janvārī 12:50

Sana savā ”Instagram” blogā publiskojusi attēlus no jaunākās fotosesijas. Tajā viņa pozējusi elegantā, viegli caurspīdīgā ”bodijā”, kas atklāj Sanas auguma aprises, tajā pat laikā neradot lēti pikantu iespaidu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr lielākā daļa sekotāju apber gaumīgās bildes ar komplimentiem, kāda fane paziņojusi – ”Izskatās jau anoreksija.”

”Neuztraucies, es ēdu ļoti daudz. Un regulāri arī sportoju,” satrauktajai fanei laipni atbildējusi Sana.

Fane gan nav bijusi tik miermīlīgi noskaņota un publiski uzstādījusi Sanai ”diagnozi”.

”Es jau neuztraucos, man tak vienalga, pēc ribām var redzēt. Tam nav nozīmes, ēd neēd, sporto, nesporto, svars atbilst anoreksijai,” paziņojusi fane.

Citi Sanas sekotāji nav izturējuši un norādījuši fanei – vai viņa kāda ārste, ja var caur internetu uzstādīt diagnozi?

”Es redzu ribas, un izskatās anoreksija,” pie sava palikusi fane.

”Anoreksija ir reāla slimība, un to tiešām var diagnosticēt ārsts, un arī “redzēt ribas” nenosaka vai tev ir vai nav anoreksija. Man arī redz ribas un svars ir atbilstošs manam augumam.

Nevajag skaust otru cilvēku, ja tavā situācijā ir savādāk. Labāk, lai tā kļūst par motivāciju tev piedomāt pie veselīga uztura un fiziskām aktivitātēm, nevis savas negatīvās vibrācijas uzgrūst citiem cilvēkiem, kuri ir apmierināti ar savu izskatu,” virtuālo ”dakterīti” pie vietas nolikusi cita Sanas sekotāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču kaislīgā fane nav likusies mierā, un diskusijā iesaistījusies arī pati Sana. ”Izglītošu tevi. Sievietēm ir trīs tipi: ektomorfs, mezomorfs un endomorfs, dažādas ķermeņu uzbūves, citām ir smalkāki kauli un šaurs starpribu leņķis, savukārt citām plats un to nekādīgi nevar izmainīt, pat ne ar ēšanu. Kā jau es teicu, es ēdu daudz, pat vairāk, nekā vajadzētu,” laipni paskaidrojusi Sana.

”Mani nevajag izglītot. Es ar tādām ka tu ļoti daudz strādāju. Es saku – laika jautājums. Un tad pati visu sapratīsi,” pie sava palikusi fane.

”Pieņem sevi un tad arī pieņemsi citus. Mēs visas esam atšķirīgas, un ieteiktu tev paklusēt par šādu tēmu. Jo citām tā ir sāpīga tēma, ir meitenes, kuras ir dikti tievas, daudz tievākas par mani, un cīnās ar to, lai vispār pieņemtos svarā, kamēr tādas kā tu (varbūt rij un neko nedara un izgāž savu liekā svara sāpi uz citām ). Nepatīk? Nenāc manā profilā,” aicinājusi Sana.

Fane iekarsusi un pārmetusi, ka Sana taču ”liek publiski savas bildes”, ”iedomājas, ka visiem patiks” un ”atbild uz komentāriem, kas viņai nepatīk”.

”Pārmest tu varētu, ja es jaunas meitenes motivētu badoties. Es esmu tāda, kāda es esmu, un es sev patīku, tā kā relax,” fani nomierināt centusies iedvesmojošā mamma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diskusija turpinājusies vēl labu laiku, tajā iesaistījušās arī citas sievietes, kuras nostājušās Sanas pusē, pārmetot kaislīgajai fanei vulgaritāti un pieklājības normu neievērošanu interneta vidē. Vairākas sievietes atklājušas, ka ķermeņa uzbūves un kaulu novietojumu dēļ arī nereti tiek sauktas par anorektiķēm, lai gan dzīvo veselīgu dzīvesveidu.

Redzot milzīgo atbalstu Sanai, fane mitējusies. Savukārt Sana nodemonstrējusi, ka viņai ar pašapziņu viss kārtībā un iepriecinājusi pozitīvi domājošos atbalstītājus ar jaunu foto un diskusijas aizkulišu sarakstēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm