tv3.lv

Šārona Stouna atklāti par spontānajiem abortiem  

Šārona Stouna ir piedzīvojusi deviņus spontānos abortus. Par savām ciešanām aktrise atklāja ierakstā sociālajos tīklos, raksta portāls aussiedlerbote.de.

28. jūnijā 14:49

Aktrise spontāno abortu dēļ zaudējusi deviņus bērnus. Viņa par to rakstīja garā komentārā žurnāla “The People” Instagram ierakstā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savā autobiogrāfijā “The Beauty of Life Twice”, kas iznāca 2021. gadā, 64 gadus vecā Holivudas zvaigzne jau atklāja savas dzīves traumatiskos notikumus, tostarp vairākus spontānos abortus. Tomēr viņa grāmatā nenosauca precīzu skaitu .

“The People” ieraksts vēstīja par dejotāju Petu Murgatroidu, kura stāsta par trešo spontāno abortu. Tajā pašā laikā dejotāja rakstīja, ka viņai ir kauns par notikušo. Acīmredzot tieši šis paziņojums pamudināja Šāronu Stounu neklusēt un komentēt publikāciju.

“Mums, sievietēm, nav foruma, kur apspriest šī zaudējuma sekas,” rakstīja aktrise un atklāja: “Esmu zaudējusi deviņus bērnus spontāno abortu dēļ. Tas nav sīkums. Tas ir milzīgs zaudējums fiziski un emocionāli. Tas noteikti noved pie tā, ka mēs vienatnē un klusumā saskaramies ar lielām sāpēm. Mēs pastāvīgi jūtam, ka esam izgāzušās.”

Sievietes, kurām ir bijis spontāns aborts, “nesaņem tik nepieciešamo līdzjūtību, empātiju un dziedināšanu, kas viņām tik ļoti nepieciešama”, sacīja Stouna. Problēma, pēc aktrises domām, ir tā, ka sieviešu veselība un labklājība “tiek atstāta vīriešu ziņā”. Tādējādi pret viņu “labākajā gadījumā izturas nesaudzīgi, bet sliktākajā gadījumā nepieklājīgi un nežēlīgi.”

2021. gadā Stouna runāja par savu spontāno abortu cēloņiem BBC sieviešu stundā. Aktrise slimo ar endometriozi, un viņai ir arī tā sauktais reimatoīdais faktors, kas spēlēja savu lomu grūtniecības procesā.

“Tāpēc mans ķermenis nespēj noturēt embrijus,” toreiz skaidroja Šārona Stouna.

Neskatoties uz to, aktrise neatmeta vēlmi iegūt bērnus. Viņa adoptēja trīs dēlus. Roanam Džozefam tagad ir 22 gadi, Lerdam Vonam ir 17 gadi, Kvinam Kellijam ir 16 gadi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm