tv3.lv

Seriāla Viņas melo labāk Margo jeb Karīna Tatarinova vasarā bieži guļ teltī

Seriāla Viņas melo labāk zvaigzne, aktrise Karīna Tatarinova ir ļoti sportiska un aktīva dāma. Katrs rīts viņai sākas ar skrējienu, taču tas nenozīmē, ka dienas laikā tā ir Karinas vienīgā fiziskā aktivitāte. Par sportu un vingrošanu Karina stāstīs raidījumā LNT Brokastis, taču portāls Skaties.lv/Sievietei aicināja Karinu uz ekspresinterviju par vasaras seriāla aktrises vasaras sajūtu. 

2016. gada 10. jūnijā 16:34
Vai vasaru vari saukt par savu atpūtas laiku?

Jā, lai arī norit seriāla Viņas melo labāk nākamā gada sezonas filmēšana, vasara tomēr ir mans atpūtas laiks. Tāpat kā bērnībā skola beidzās pavasarī, tā pirms Jāņiem beidzas teātra sezona un aktīvais mēģinājumu laiks. Laika apstākļi vien jau mudina uz atpūšanos un mazāku strādāšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai var teikt, ka vasara ir tavs mīļākais gadalaiks?

Noteikti nē. Atpūta un vaļošanās nenozīmē mīļāko gadalaiku. Man visi gadalaiki patīk. Bet vislabāk tomēr – rudens. Laiks no “bābu vasaras” līdz novembrim, kad ir tumšais un drūmais laiks bez lapām, bez sniega. Tas ir vienīgais laika posms gadā, kas man ne īpaši patīk.

Kā noķer savu vasaras sajūtu?

Gar jūru jāskrien, pa mežu jāskrien, teltī jāguļ. Vasara man nozīmē būšanu ārpus istabas, tuvāk dabai. Es gan nesaku, ka es pie dabas neesmu pavasarī, rudenī un ziemā. Bet, protams, vasarā tas ir patīkamāk un jautrāk. Tad arī mani draugi vairāk sarosās un dodas dažādos izbraucienos un rīko pasākumus. Tas noteikti ir interesantāk un jautrāk nekā tad, kad viens pats skrien krosiņu gar jūru.

Foto

Vai vasara tev obligāti saistās arī jaunu kleitu un kurpju iegādi jaunajai sezonai ?

Nē. Es iegādājos kleitas arī ziemā un pavasarī, un rudenī, vasara netiek īpaši izcelta – ka nu obligāti kaut kas jauns jānopērk. Vienīgais, kas obligāti ir jādara vasarā – jāēd zemenes un mellenes, un visas citas dabas veltes, kas ir šeit Latvijā izaudzētas. To es ievēroju jau kopš bērnības

Vai vāri arī ievārījumus un “ieliec vasaru burciņā”?

Es nebūšu tā saimnieciskā dāma. Jā, es esmu dažreiz eksperimentējusi ar ķiploku čatniju un tamlīdzīgām lietām, bet tikai tik, cik man ir interesanti. Konservēšana un ievārījumu vārīšana nav mana stihija un aicinājums. Man mamma un krustmāte ir lielas meistares, es, varētu teikt, piepalīdzu.

Vai tev ir šovasar kādi konkrēti plāni?

Jā. Ir plāns doties velobraucienā. Filmēšanās, protams. Jūlija vidū sākas darbs pie jaunajiem iestudējumiem. Noteikti aizbraukšu uz kādu brīvdabas festivālu – tie man ļoti patīk. Centīšos uzkāpt kādā Latvijas kalnā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paldies! Jauku vasaru!

Par to, kā ikdienā Karīna Tatarinova sporto un nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm, skaties raidījumā LNT Brokastis sestdien, 11.jūnijā, plkst. 9.00 kanālā LNT

 

 

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm