tv3.lv

Sieviete “guru” Dimantra Antra: Brīvās sievietes ir pusveči!

2017. gada 10. janvārī 11:47

Daudzas brīvās sievietes šogad ir apņēmušās satikt savu otru pusīti. Un kurš gan cits, ja ne sieviete "guru" Dimantra Antra varētu dalīties ar savu viedokli par to, kā ikvienai sievietei beidzot kļūt laimīgai?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dimantra Antra ir Dzīves mākslas akadēmijas līdzautore un dibinātāja. Savā skolā viņa nevis māca, bet dod laimīgu dzīves attieksmi. Antrai visas sievietes ir meitenes, neatkarīgi no viņu vecuma.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar Antru, lai noskaidrotu, ko mēs, meitenes, mēdzam darīt nepareizi, kāpēc daudzas no mums nav laimīgas un kāda ir vīriešu patiesā funkcija?

Vaicājot Antrai par viņas ikdienu Dzīves mākslas akadēmijā, viņa uzsver, ka šī ir vieta, kur sieviete apzinās sevi kā sieviete.

"Mūs, meitenes, visās skolās grib pataisīt par vīriešiem. Šī skola ir vieta, kur atdzimt par sievieti," stāsta Antra.

Tomēr, neatkarīgi no tā, vai mācamies Antras skolā vai smeļam pieredzi no pašu dzīves skolas, tās sievietes, kuras 2017. sākušas vienas un nevēlas tā pavadīt visu gadu, apņemas – es šogad satikšu savu cilvēku!

Lai to īstenotu, Antra uzsver, ka sievietēm jāzina, ko patiesībā vēlas šogad – skaidri jāapzinās un tas jāatšķir.

"Atļaut katram būt katram! Sievietei jābūt sievietei, vīrietim – jābūt vīrietim. Sievietes nokļūst ciešanās, jo kļūst par vīriešiem. Mums ir jābūt apmierinātām un laimīgām. Neviena sieviete nebūtu vientuļa, ja būtu laimīga, jo, ja puķīte smaržo, bitīte uz to lido."

Dimantra Antra atklāj laimes formulu.

Antra nekautrējas atzīt to, ka brīvās sievietes nemaz nav īstas sievietes.
<blockquote>"Atvainojiet par izteicienu, bet brīvās sievietes ir pusveči! Vīriešu ir daudz! Karā vīriešu nebija, bet tagad taču viņu ir! Nevajag viņus karot nost no sava ceļa."</blockquote>
Galvenā atbilde uz to, kāpēc sievietes ir vienas, ir pārprastās vienlīdzības dēļ.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stilistes Natālijas Zolbergas skarbais viedoklis par latviešu sievietēm – mēs nedomājam par sevi!

Tomēr, oponējot tam, ka sievietei laimi var dot tikai vīrietis, kā piemēru minēju veiksmīgu karjeru. Tomēr Antra uzskata, ka sasniegumi var izaugt tikai pēc tam, kad sieviete kļūst laimīga KĀDA dēļ.

"Ja sievietes ir veiksmīgas, viņas nebūs laimīgas. Vīriešiem ir jābūt veiksmīgiem. Sievietei laime ir realizēties mīlestībā. Ja viņa darīs kaut ko nemīlot, tad nebūs laimīga. Patiesībā, sievietēm mīlēt jebko citu, izņemot vīrieti, ir daudz vieglāk, bet TAS ir vienīgais ceļš uz izaugsmi," skaidro Antra.

Tātad šogad par mērķi jāizvirza savas sievišķības attīstīšana, jo patiesībā vīriešiem vajag sievieti, kuras dēļ censties. Tāda ir viņu funkcija, bet mūsējā – būt laimīgām.

Foto: mazie dzīves sīkumi tuvāk laimei


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm