tv3.lv

Skaistumkaraliene Viktorija Brovuna nesaprot sievietes, kuras mājās staigā treniņbiksēs ar izstaipītiem ceļiem

Skaistumkonkursu dalībniece, titula “Miss Plus Size Universe” 2019. gada ieguvēja Viktorija Brovuna zina kādai jābūt koptai un skaistai sievietei. Uzņēmēja zina, ka dāmai jābūt skaistai un iekārojamai vienmēr – arī mājās.

2020. gada 26. janvārī 11:30

“Nesaprotu sievietes, kuras mājās staigā “trenuškās” ar izstaipītiem ceļiem un nemazgātiem matiem.  Ja tu dzīvo viena un tevi neviens neredz varbūt ok, bet, ja ir ģimene – mīlošs vīrietis, bērni, tad gan “fui”,” paziņo Viktorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Maskavā latviešu skaistumkaralienei Viktorijai Brovunai piedāvāts nopirkt uzvaru konkursā

Viktorija ir tā audzināta, ka viņas tēvs nekad viņas klātbūtnē nestaigāja apakšbiksēs, cita lieta, ja mamma aizskrēja no vannas istabas uz istabu, lai uzvilktu kādu apģērba gabalu.

Skaistumkaraliene vienmēr ir teikusi, ka visas iemaņas un ieradumi nāk no ģimenes. Skaistule uzskata, ka vecāki viņai devuši patiesi labus ieradumus.

“Galvenais ieradums – ģimene ir spēks. Ja runājam par sievišķību, esmu pateicīga, ka daudzas lietas nevaru atļauties darīt mājās. Piemēram, staigāt pidžamā ar ilustrētām aitiņām vai cūciņām! It kā nekas slikts, bet esmu no tām sievietēm, kuras mīl būt sava vīrieša acīs ideālas – arī mājās,” tā Viktorija.

“Vīrieša mīlestība sievietei dod visu, to nevar aizstāt ar vitamīniem!” Skaistumkaralienes Viktorijas dailes noslēpumi

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktorija pati gūst baudu no tā, ka ir uzvilkusi skaistu apakšveļu, peņuāru vai kādu mājas kostīmu.

“Brīžiem ejot garām spogulim, pagrozos, lai kārtējo reizi ieraudzītu spogulī sievišķīgu sievieti, gaumīgi ģērbtu arī mājās,” smaida Viktorija.

Skaistumkaraliene atceras, ka reiz devusies ar draudzeni uz Itāliju iepirkties. Vesela diena “ķemmējot” veikalus neatnesa vēlamo rezultātus. Tomēr pēdējā mirklī skaistule nopirkusi mājas čības.

Nu staigājot pa māju Viktorija priecājas, ka viņai ir ērtas, stilīgas čības, kas paspilgtina viņas sievišķīgo mājas tēlu.

Apalīšu skaistumkonkursa “Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija bauda brīvdienas kopā ar leģendāro Al Bano

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm