tv3.lv

"Botokss nebūs nepieciešams, jo es ēdu." 56 gadus vecā Selma Haijeka atklāj jaunības noslēpumu

2. septembrī Holivudas zvaigzne Selma Haijeka nosvinēja 56. dzimšanas dienu. Redzot Selmas sejas ādu, ķermeņa tvirtumu un sportisko formu grūti noticēt, ka aktrise ir vecāka par 30 gadiem un jau vairāk nekā 20 gadus priecē no TV ekrāniem. Daiļava atklāj savus skaistuma noslēpumus.

11. septembrī 12:20

Portāls “theskincareedit.com” raksta, ka Selma nekad nav apmeklējusi kosmetologa kabinetu, lai veiktu botoksa injekcijas, atturēšanās no injekcijām viņai šķiet loģiska.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kad vingro, tu jūti atšķirību ādas tonusā un muskuļos. Paātrināta skābekļa padeve un cirkulācija palīdz atjaunot ķermeni. Ja nevingro, tu “nogalini” muskuļus, “paralizē” tos. Ja nekustas seja, tas ietekmē visus muskuļus ap to, tāpat notiek ar pārējo ķermeni. Izmanto botoksu, ja ir vēlme, bet pagaidi, cik ilgi vien iespējams, jo ar to tu ātrāk novecosi. Īstermiņā izskatīsieties labāk, bet vēlāk būs jādara vairāk un vairāk, jo seja sāks “brukt”,” tā Selma.

Selmai nav sarežģīta ikdienas ādas kopšanas rituāla. Viņa iecienījusi izmantot dabiskas vielas, piemēram kokosriekstu eļļu, un tic sejas masāžas spēkam.

“Manas skaistuma procedūras un tas, kā es redzu skaistumu, nāk no vecmāmiņas. Viņa parādīja, ka ir daudzas lieliskas lietas, kas nav populāras, jo vairums uzņēmumu ražo to, kas ir “trendā”,” paziņo Selma.

Aktrise nekad netīra seju no rīta, jo vecmāmiņa teikusi, ka seja nakts laikā atjauno visu, ko dienas laikā pazaudējusi. Haijeka uzskata, ja no vakara seja labi notīrīta, kāpēc tad tā būs netīra, pieceļoties?

No rītiem Selma uz sejas uzsmidzina rožūdeni, tas ir maigs un atmodina ādu.

Kā ādas mitrinātāju slavenība izmanto līdzekļus, kas satur augu – tepezcohuite, ko Meksikā lieto apdegumu upuri, jo āda tiek pilnībā atjaunota. Sieviete saka, ka tāpēc viņai nevajag ne botoksu, ne fillerus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakaros seja no netīrumiem un kosmētikas tiek attīrīta ar kokosriekstu eļļu.

“Pēc kokosriekstu eļļas izmantoju rožūdeni, lai noņemtu atlikumus. Vislabāk siltu dvieli ar rožūdeni. Ievietoju mitru dvieli uz īsu brīdi mikroviļņu krāsnī, tad tīru seju. Gatavojot seju uz nakti, ir labi nelietot daudz ādas kopšanas līdzekļus, āda pati par sevi paveiks brīnišķīgu darbu, galvenais – kārtīgi seju notīrīt,” domā Selma.

Skaistule uzskata, ka labākais sejas ādai ir masāža. Viņas masāžas meistare dzīvo Japānā, meistarei ierodoties Londonā, Selma dodas uz vizīti, un masāžu sauc par savu slepeno skaistuma ieroci.

“Masiere strādā kopā ar vēl vienu cilvēku. Tev ir jārāda mēle, jāizdveš visādas skaņas un citas trakas lietas. Viņa kustina kāju, bet otrs cilvēks velk ausi. Tas viss aktivizē asinsriti un uztur muskuļus veselīgus un tvirtus, nemaz nerunājot par limfu sistēmu,” slepeno skaistuma ieroci atklāj Selma.

Liela daļa no Selmas lieliskā izskata ir jogas nopelns. Aktrise iemācījusies kā turēt ķermeni, lai visu dienu muskuļi ir aktivizēti. Pat tīrot zobus, viņas muskuļi darbojas. To sauc par atjaunojošo jogu, kur tonizē muskuļus, tos nesaspiežot, bet atslābinot, koncentrējoties uz detaļām, bet ne spriedzi.

Stāstot par ēšanas paradumiem, aktrise saka, ka ir uz robežas starp tievumu un apaļīgumu, jo mīl ēdienu un labu vīnu. Viņa apzinās, ka tas nepalīdz figūrai, bet palīdz justies lieliski. Viņa ir laimīga, jo ēd.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Botokss man nebūs nepieciešams, jo es ēdu. Es ēdu taukus, ēdu dārzeņus, ēdu visu. Nevar pārāk daudz vingrot un ēst maz, tas ietekmē ādu, tā sāks novecot. Ja neēd ogļhidrātus, tu palēnini vielmaiņu. Patiesība ir tāda, ka man nav vēlmes būt skaistākajai un tievākajai. Es varu priecāties par citiem cilvēkiem un viņu skaistumu. Iemācoties priecāties par citiem, arī pašam laimes nekad nepietrūks,” dzīves filozofijā dalās Selma.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm