tv3.lv

Starptautiskā skaistumkonkursā skatītājus savaldzina ezoteriķe no Alūksnes

Pagājušajā nedēļā noslēdzās starptautiskais skaistumkonkurss ”Ms & Mrs. Top of the World Classic 2020”, kurā startēja dāmas, kuras sasniegušas 47 gadu vecumu, un tajā panākumus guvusi arī daiļā alūksniete Jeļena Dimante.

2021. gada 1. martā 12:20

Kā Skaties.lv stāsta konkursa ”Ms & Mrs. Top of the World Classic 2020” rīkotāja Kristīne Lindenblate, tas ticis organizēts ar īpaši mērķi: ”Es konkursu rīkoju ar domu, ka vecumam nav limita, jo sievietes jebkurā vecumā ir skaistas.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī šogad, kad konkurss notika pirmo gadu, tā fināls aizritējis tiešsaistē, Lindenblate secinājusi, ka konkursam noteikti ir potenciāls augt un vērsties plašumā: ”Šis konkurss nākotnē būs ļoti veiksmīgs, jo sievietes, kuras tajā piedalās, dzīvē ir daudz ko sasniegušas, pašpārliecinātas, skaistas, staltas. Esmu ļoti gandarīta par šo konkursu.”

Par titula ”Mrs. Top of the World Classic 2020” ieguvēju kļuva baltkrieviete Tatjana Bredeleva. Īpašo titulu “Mrs. Queen” ieguva Krievijas pārstāve.

Par pirmo Vice Miss tika kronēta Latvijā dzimusī Nino Šteinberga, kura konkursā pārstāvēja Kipru, otro Vice Miss titulu ieguva beļģiete, kura konkursā pārstāvēja Eiropas Savienību, par trešo Vice Mrs. kļuva skaistule no Arubas, kura ieguva arī titulu ”Mrs. Tallent”, bet ceturto Vice Mrs. ieguva Surinamas pārstāve.

Panākumi konkursā neizpalika arī skaistajām latvietēm. Lielbritānijā dzīvojošā alūksniete Jeļena Dimante, kura konkursā pārstāvēja Baltijas valstis, plūca uzvaras laurus skatītāju simpātiju balsojumā, bet Anastasija Foksa no Latvijas, kura konkursā pārstāvēja Austrumeiropu, ieguva titulu ”Mrs. Million”.

Skaistumkonkursam bija pieteikušās 54 dalībnieces, bet cīņai par uzvaru bija kvalificējušās 10 labākās žūrijas vērtējumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm