tv3.lv

Stila ekspertes Alinas Kelleres modes padomi un knifiņi grūtniecēm

Modes eksperte, blogere Alina Kellere vasaras izskaņā kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Topošā māmiņa sniedz padomus grūtniecēm, kā labāk ģērbties bērna gaidību laikā.

2019. gada 18. martā 12:38

Grūtniecības periodā Alina iesaka valkāt stilistiski tieši tādu pašu apģērbu kā pirms grūtniecības un neļaut bērna gaidīšanas priekam izmainīt ierasto garderobi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Modes eksperte zina, ka daudzas topošās māmiņas mīl melnu krāsu, bet, iestājoties grūtniecībai, sāk ģērbties krāsaini, lai tikai melnais nekādā veidā neietekmētu bērnu.

Alina uzskata, ka tas viss ir muļķības, ja jūties pārliecinoši un komfortabli melnas krāsas apģērbā, tad nevajag izmantot citas krāsas apģērbu, tikai tāpēc, ka esi stāvoklī.

Blogere iesaka grūtniecēm izvēlēties vienas krāsas apģērbu un priekšroku dot pelēkai vai haki krāsai. Toties jaunā toņa izvēle var kalpot kā lielisks pamats jaunajai garderobei.

“Ikvienai sievietei skapī ir vairāki apģērba gabali, kuri domāti, ja nu gadās par pāris kilogramiem pieņemties svarā. Grūtniecības sākuma posmā šis apģērbs būs kā labākais draugs,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Alina.

Tieši platus džemperus, blūzes, T kreklus, kā arī bikses ar gumiju modes eksperte sauc par lieliskāko apģērbu grūtniecības sākuma periodā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: vasarā modes blogere Alina Kellere kļūs par māmiņu

Tāpat mazliet izdomas spēj pagarināt mīļāko džinsu valkāšanas ilgumu, atliek tikai zināt dažus knifiņus.

“Aplieciet gumiju ap bikšu pogu, kā arī izvelciet cauri pogas caurumam un nostipriniet ar kniedi. Pateicoties tam, jums parādīsies pāris lieki centimetri, lai vēl kādu laiku valkātu iemīļotos džinsus,” skaidro Alina.

Modes eksperte informē, ka veikalos var iegādāties gumijas jostas un valkāt tās virs džinsiem, tā radot iespēju neaiztaisīt bikses un neviens to nepamanīs.

Blogere priecājas, ka arvien vairāk un vairāk jaunās māmiņas izvēlas figūru izceļošu apģērbu, ne cenšas to slēpt aiz bezformīgiem drēbju gabaliem.

“Esmu gatava kļūt par māmiņu. Mums būs mazs cilvēciņš, kurš dzimis īstā mīlestībā.” Alina Kellere par grūtniecību

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Aicinu ikvienu topošo māmiņu nēsāt skaistu, ērtu apģērbu, kas spēj jūs padarīt laimīgas, skaistas un pārliecinātas,” smaida Alīna.

Modes eksperte uzskata, ka ikviena grūtniece ir ļoti skaista, no topošajām māmiņām izstarojas īpašs starojums, kā nekā sieviete staro par sevi un par bērnu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm