tv3.lv

Stila ikona Maija Silova atklāj rudens sezonas modes tendences

Televīzijas seja, par Latvijas stila ikonu dēvētā Maija Silova savus atbalstītājus sociālajos tīklos regulāri iepriecina ne vien ar skaistām bildēm no pasākumiem, bet sniedz arī vērtīgus padomus par stilu un modi. Nesen viņa pastāstījusi, kas aktuāls šajā rudens sezonā.

2019. gada 5. oktobrī 17:04

Tam jābūt īstas modes dāmas garderobē!

Kā atklāj Maija Silova, sezonas aktuālākā novitāte ir mākslīgās ādas vai džersija auduma ar spīdīgu pārklājumu krekli, kurus var valkāt gan monohromā variantā ar tā paša materiāla biksēm, gan arī ar džinsiem vai kontrastainas krāsas auduma biksēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nebrīnies, ja atkal redzi, ka bikses ir saliktas zābakos! Šāda izaicinoša tendence radikāli mainīs koptēla stilistiku un noskaņu. Un tas ir ātrākais veids’, kā paskatīties uz sevi spogulī citādāk un, iespējams, ieraudzīt sevi jaunā gaismā,” norāda modes speciāliste.

Viņa atklāj, bez kā, tāpat kā bez sarkanas lūpukrāsas, nav iedomājams īstas modes dāmas tēls:

“Tieši tikpat izteiksmīgu akcentu sniedz baltie zābaki ar nelielu papēdi, kas padara šo modeli īpaši aktuālu.”

Tāpat Silova aicina zem melnā krekla pavilkt baltu T kreklu ar grafisku zīmējumu, atgādinot, ka logomānija joprojām ir topā, vai arī kontrastainu bītleni, kas noderēs siltumiņam.

“Šī stila komplekts ir kā vitamīnu trieciendeva taisnai stājai un 100% pārliecībai, ka diena pieder tev,” norāda Maija.

Mīlīgā adītā jaka

Par rudens garderobes veiksmīgāko un sirsnīgāko elementu var kļūt adītas jakas. Kā uzsver Maija, to priekšrocības ir nenovērtējamas: sniedz papildu siltumu un aktuālo daudzslāņainību; aizdare veido vertikālo līniju un padara siluetu vizuāli slaidāku; kardigānu var vilkt ar blūzēm un plānām bītlenēm; šoruden īpaši aktuāli ir gaišie un bēšie toņi, tādēļ neliedziet sev iespēju kombinēt gaišas bikses ar adījumiem līdzīgā tonalitātē. Monohroms veidols ir šīs sezonas elegantākā izvēle.

“Manā subjektīvajā vērtējumā, kardigāni vislabāk izskatās ar biksēm vai īsiem svārkiem (tostarp ar ādas apģērbiem). Ja gribat tos saskaņot ar aktuālajiem midi svārkiem ar ielocēm 2X, paskatieties spogulī, vai šīs proporcijas nepadara stāju lempīgu!” iesaka modes un stila pazinēja.

Kašmira kardigāns izskatīsies grezni ar zīda biksēm – salikums, kas rudenī var kalpot arī pēcpusdienas pasākumu apmeklēšanai.

Tomēr ar kardigānu valkāšanu jābūt uzmanīgai, jo pastāv daži “bet”.

“Neiesaku kombinēt identisku gaišu toņu bītleni un kardigānu, ja negribi vizuālos + 5 kg. Tas pats attiecas uz to, ja kardigānam aizdare ir bez pogām, bet ar adītu jostu.

Nepērciet plānus kardigānus… tie ir bezjēdzīgi,” tā Silova.

View this post on Instagram

✴sezonas aktuālākā novitāte ir mākslīgās ādas (vai džersija auduma ar spīdīgu pārklājumu) krekli, kurus var valkāt gan monohromā variantā ar tā paša materiāla biksēm vai arī ar džinsiem, kontrastainas krāsas auduma biksēm (@maxandco.riga jaunākā kolekcija✨) •nebrīnies, ja atkal redzi, ka bikses ir saliktas zābakos? šāda izaicinoša tendence radikāli mainīs koptēla stilistiku un noskaņu. Un tas ir ātrākais veids kā paskatīties uz sevi spogulī citādāk un, iespējams, ieraudzīt sevi jaunā gaismā?? • nesenā postā minēju, ka balti zābaki garderobē ir mūsu veidola ,,sarkanā lūpukrāsa” ? tieši tikpat izteiksmīgu akcentu sniedz šie baltie zābaki ar nelielu papēdi, kas padara šo modeli īpaši aktuālu?? •zem šī melnā krekla var uzvilkt balto T-Kreklu ar grafisku zīmolu (starp citu, logomānija, vēl saglabā savas pozīcijas) vai arī kontrastainu bītleni (siltumiņam?) • šī stila komplekts ir kā vitamīnu trieciendeva taisnai stājai un 100% pārliecībai, ka diena pieder Tev ? #raksturs #spēks un modern times seksualitāte? Вся такая дерзкая в коже, в сапогах до колен, все так, только комплект не кожанный☝️ В создании его использовалась модная технология джерси с блестящим покрытием #maxandco Такие изделия носятся, как в комплете, так и распаровывая их. С джинсами и контрастными битловками, или майками с лого или с бейсиками. Я поняла, что этот комплект надо брать, что бы привнести в свой классический гардероб немного чили перца?? This glossy finish outfit by @maxandco.riga now allows me not to buy anymore lip gloss to get some sparkle for the image✨ joke, I love lip gloss. And I just won’t let out of my hands these amazing tube boots with hourglass heel? ? @samsung.lv #tvpresenter #tvproducer #maxandco #chihaircare #farouksystems #manssamsung #galaxys10 #riga #latvija

A post shared by Maija Silova (@silovamaija) on

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm