tv3.lv

Maija Silova salīgām dāmām iesaka lielisku izvēli vasarai – tvīda kleitu

Ar sociālo tīklu palīdzību nereti modes eksperte Maija Silova sniedz dažādus stila padomus, kas palīdz uzlabot garderobi un koptēlu. Šoreiz modes pazinēja aizdomājas par vasaru, kleitām un salīgām sievietēm.

20. maijā 16:22

Par tvīda kleitu Maija saka, ka tāda veida tērpā jūtas tikpat harmoniski, cik ar savu vārdu. Maija joprojām nesaprot, kā vecāki varēja atrast tik piemērotu vārdu viņas personības izpausmēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Silova uzsver, ka tvīda kleita būs iederīga gan dienas darbos, gan vakara atpūtā. Multifunkcionālisms ir izskaidrojams ar auduma universālumu. Audums ir pietiekami biezs, tas eleganti ieskauj augumu, neparādot neko lieku un izcili ir piemērots svārku kostīmiem un kleitām.

“Tvīda kleitā vienmēr jūtos tonusā un zinu, ka mans tērps iederēsies, jebkurā diennakts stundā. Piemeklējot atbilstošus aksesuārus, koptēlu var padarīt dinamiskāku vai palikt pie elegantas klasikas. Esmu salīga, tādēļ, ja arī ja jums ir pazīstamas šīs sajūtas, tad optimāla izvēle noteikti būs tvīda apģērba izstrādājums,” par auduma priekšrocībām stāsta Maija.

Stila eksperte iesaka vasarai piedurkņu garumu 3/4, kas proporcionāli padarīs tērpu ne tik smagnēju.

“Ar tvīdu praktiski nekas neatgadās, ja vien neplānojiet to sagriezt gabalu gabalos pēc neveiksmīga randiņa,” ironizē Maija.

Vai tavā vasaras garderobē ir atrodami tvīda auduma apģērbi?

View this post on Instagram

A post shared by Maija Silova (@silovamaija)

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm