tv3.lv

Supermodele Ginta Lapiņa par dzīvošanu no rokas mutē un līgumu, kas izmainīja dzīvi

Žurnālistes Lauras Saulītes YouTube kanālā “Generation Famous” intervija ar latviešu supermodeli Gintu Lapiņu.

30. augustā 15:34

“Pirms pāris gadiem atskārtu, ka visu, ko gribēju esmu sasniegusi. Un piedzīvoju iekšēju lūzumu: ko tālāk? Esmu sapratusi, ka nevajag sevi ierobežot, vienmēr ir jāmērķē augstāk,” intervijā saka modele.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad 16 gados Ginta pārcēlās uz Ņujorku, viņa pat iedomāties nevarēja, ka jau pēc pāris gadiem noslēgs līgumu ar vienu no pasaules ietekmīgākajiem zīmoliem “Yves Saint Laurent”, kļūstot par vienu no pieprasītākajām Latvijas modelēm.
Šodien Gintas CV ir atrodami tādi zīmoli kā “Chanel”, “Dior”, “Oscar de la Renta”, “Versace”, “Prada”, “Dolce & Gabbana”. Viņas fotogrāfijas ir rotājušas “Vogue”, “Harper’s Bazaar”, “Elle”, “Marie Claire” žurnālu vākus, un viņa ir bijusi zīmolu “Miu Miu”, “Marc by Marc Jacobs”, “Celine” seja. Taču par savas dzīves lielāko sasniegumu, Ginta uzskata kļūšanu par mammu.

Ginta Lapiņa intervijā stāsta par liktenīgo 3. trolejbusu, pārcelšanos uz Ņujorku, mammas atbalstu, lielākajiem līgumiem, pasaules pelnošākajām supermodelēm, attiecību mācībstundām, grūtniecību, dzīvi Losandželosā un sapņu piepildīšanas ēnas pusēm.
Lai skatītos pilno interviju, dodies uz YouTube kanālu “Generation Famous”.

Epizode tapusi ar Magne B6 atbalstu.

Projekts “Generation Famous” – tā ir iespēja izzināt cilvēka iekšējo pasauli, viņa pārdzīvojumus, pieredzi, mērķus kas ir ļoti īpaši un iedvesmojoši ne vien skatītājiem, bet arī pašai Laurai Saulītei.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm