tv3.lv

Tavi kaitīgie ieradumi, kas var izbojāt seksu ar mīļoto

Pat vispievilcīgākā un visseksīgākā sieviete var pieļaut muļķīgas un acīmredzamas kļūdas, kuras uz ilgu laiku var sabojāt viņas seksuālo dzīvi ar mīļoto vīrieti. Uzzini, kādas tās ir, lai tu nekad šos aplamos soļus nepieļautu, vai arī steidzami glābtu, kas glābjams.

2015. gada 21. septembrī 8:34

Vienveidīgas pozas

Tu esi sapratusi, ka poza “sieviete augšpusē” tev sagādā vislielāko baudu – orgasmu tu sasniedz vienmēr. Turklāt šo atklājumu tu izdarīji pirms vairākiem gadiem, un kopš tās reizes nekas nemainās… Katru reizi viens un tas pats. Viņam var apnikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grafiks

Pirmdiena – grūta diena, tāpēc šodien – nē. Nevar fiziski pārpūlēties, jo otrdienas vakarā ir jogas nodarbības. Varbūt trešdien… Piektdien arī noteikti nesanāks, jo mamma atbrauks un paliks pa nakti blakus istabā… Aizmirsti par šādiem plāniem un sarakstiem, kurā neatrodas vieta seksam!

Iniciatīvas trūkums

Seksā iniciatīva vīrietim jāņem savās rokās? Kas tev to teica? Vai tad tev tuvība nav tikpat svarīga kā viņam?

Viltus orgasms

Lai arī tev tā nešķiet, mīļotais vīrietis, ar kuru esi kopā ilgāku laiku, ļoti labi māk atšķirt, kad tu patiešām esi sasniegusi baudas virsotni, bet kad – nē. Ja jūs tikai uzsākat attiecības, tad arī ir muļķīgi melot, jo citādi tavs partneris domās, ka viņš ir “seksa guru”, bet tu tā arī nekad īstu orgasmu vari nesasniegt.

Par daudz romantikas

Protams, ka sekss pludmalē zem zvaigžņotas debess ir ļoti romantiski. Ar rožu ziedlapiņām izkaisīta gulta ir bezgala skaisti… Taču, ja tā tas ir katru vakaru, tad – kas par daudz, tas par skādi. Tieši tāpat, ja katru dienu ēd vienu un to pašu, kaut arī ļoti garšīgu ēdienu, tas apnīk. Arī vīrietim – sveču gaisma un ēteriskās eļļas masāža vienas un tās pašas franču mūzikas pavadībā, var kārtīgi “piegriezties”. Ir nepieciešams arī vienkāršs sekss, bez liekas sagatavošanās.

Runas pie malas

“Ko tu darītu, ja pēkšņi nomirtu?” Tas ir viens no sieviešu vismīļākajiem jautājumiem, ko pēkšņi uzdot kaisles pašā virpulī. Lai arī sarunām ir milzu nozīme attiecību stiprināšanā, ir brīži, kad tomēr jātur mute ciet.

FOTO. Iespējams, ka noder! Katras zodiaka zīmes mīļākā seksa poza

Kautrīgums

Tu esi nonākusi ar visforšāko čali gultā, bet joprojām nespēj noticēt savai pievilcībai? Pietiek! Tu esi visskaistākā būtne uz zemeslodes. Šī vīrieša acīs – pilnīgi noteikti!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sods

Vīrietis atnāca mājās vēlāk nekā parasti? Tu saodi viskija aromātu? Un tu to nekrietneli divas stundas gaidi ar siltām vakariņām!!?? Seksu viņam šodien neredzēt!
Pazīstama situācija, vai ne? Taču sekss vajadzīgs ne tikai viņam, bet arī tev. Iedomājies, kā tu justos, ja tu būtu aizkavējusies gluži nevainīgā  šopingā kopā ar draudzenēm, bet viņš tevi tāpēc atraidītu… Šādas “tirgus attiecības ” viennozīmīgi nosit vēlmi nodarboties ar seksu. Precīzāk, ar šo konkrēto cilvēku.

Trešais – lieks

Tavām draudzenēm nav obligāti jāzina visas tavas seksuālās dzīves nianses. Īpaši jau tad, ja ne viss pagaidām ir tik labi, kā gribētos. Tu nevari būt droša, ka tavs vīrietis nekad neuzzinās, ka dalies iespaidos par jūsu guļamistabas piedzīvojumiem. Šāda rīcība var vīrieti iedzīt pamatīgos kompleksos. Turklāt tu arī noteikti nevēlētos, lai viņš jūsu intimitāti apspriestu savu draugu kompānijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm