tv3.lv

Tev tikai šķiet, ka pēc ziemas esi kļuvusi resnāka. Patiesībā vainīga ir tūska

Uz pavasara pusi pie speciālistiem  bieži vēršas sievietes, kas ir noraizējušās par to, ka pa ziemas mēnešiem kļuvušas smagnējākas, lielākas, kā viņas pašas bieži emocionāli apgalvo – kļuvušas resnākas. Pie vainas  ne vienmēr ir liekie kilogrami, bieži tā ir ķermeņa tūska, kas ir īpaši izteikta tieši sievietēm.

2016. gada 5. martā 11:37

Vienkāršiem vārdiem izskaidrojot, tūska nozīmē to, ka cilvēks izskatās pietūcis un, protams, arī jūtas smagnējāks. “Ķermeņa tūskai pamatā visbiežāk ir vāja limfas cirkulācija, un to ļoti ietekmē mūsdienu dzīvesveids – sēdošs darbs vai arī gluži otrādi – augu dienu darbs, stāvot kājās, mazkustīgs dzīvesveids, neveselīgs uzturs, protams, tūskai var būt arī citi iemesli – bieži to izraisa hormonālas izmaiņas, iedzimtība u.c.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai mazinātu tūsku, ir nepieciešams iekustināt limfu, un pats vienkāršākais veids, kā to panākt, ir masāža, īpaši tāda,  kuras laikā uz ķermeni iedarbojas ar vakuumu.

Vakuummasāžas speciāliste Inga Saulīte skaidro: “Veicot vakuummasāžu  ar speciālu aparātu un pielietojot īpašu masāžas tehnoloģiju, tiek panākts, ka limfa, asinsrite, līdz ar to arī vielmaiņa darbojas daudz ātrāk. Tieši tādēļ pēc vakuummasāžas procedūrām sievietes, būdamas emocionālas būtnes, efektu redz gandrīz uzreiz – fiziski  jūtas vieglākas,  turklāt, novēršot ķermeņa tūsku, zūd arī centimetri, tāpēc izskats uzreiz ir slaidāks, garastāvoklis labāks un iedvesma cīnīties tālāk.”

Vakuummasāžu bieži veic, lai novērstu tūsku – smaguma sajūtu kājās, kā arī  to izvēlas topošās māmiņas, jo tā ir viena no procedūrām, ko var droši veikt arī  grūtniecības laikā.

Protams, tikai ar vakuummasāžu labu rezultātu sasniegt būs grūti – ikdienā, un īpaši  periodā, kad veic vakuummasāžas kursu, jālieto pietiekami daudz ūdens – apmēram 2-2,5 litri dienā, jo tas ir nepieciešams, lai organisms spētu sevi attīrīt. Protams, dienas režīmā jāievieš arī fiziskās aktivitātes un pilnvērtīgs uzturs,” norāda Inga Saulīte.

Turklāt vakuummasāža dod arī vēl citus labumus, piemēram, novērš celulītu. Celulīts būtībā ir nepareizas formas taukaudi, kas  rodas tādēļ, ka, limfai  un  asinsritei necirkulējot kā nākas, veidojas tā dēvētie limfas sastrēgumi. Ar vakuummasāžas palīdzību  taukaudi, kas veido celulītu, tiek sašķelti un izvadīti no organisma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakuummasāža nostiprina un ar to var pacelt nošļukušu ādu, piemēram, uz dibena, kājām, roku augšdelmiem, vēdera, dekoltē zonā, tāpat ar to var pacelt noslīdējušu sejas ādu – vaigus, lūpu kaktiņus, kā arī ļoti efektīvi  novērst dubultzodu.

Sievietēm pēc grūtniecības vakuummasāža lieliski palīdz savilkt vēdera ādu, savukārt pēc   ķeizargrieziena veicina labāku rētas dzīšanu, tā veidojas vienmērīgāka un vizuāli nemanāmāka.

Foto

 

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm