tv3.lv

Tu neticēsi! Ko cilvēkam dod saules, kukurūzas un pērļu ūdens?

Skaidrs ir tas, ka cilvēks bez ūdens nespēj izdzīvot. Vai zināji, ka īpaši turēts ūdens iegūst vēl vairāk īpašību, kas palīdz cilvēka organismam? Lūk, receptes, ko iegaumēt, ja sirgsti ar kādu no slimībām!

2016. gada 15. martā 8:58

Saules ūdens

Saules ūdens, uzņēmis sevī Saules enerģiju, aktivizē organisma aizsardzības spē­kus, vieš optimismu, aizdzen melanholiju. Cil­vēki, kuri regulāri lieto šādu ūdeni, sa­sniedz lieliskus rezultātus savos darbos, viņi pār­vēr­šas par naudas magnētiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ielejiet ūdeni stikla traukā, nolieciet laukā vai uz pa­lodzes pie atvērta loga, lai ūdens varētu uzņemt sevī Saules dziedinošo enerģiju. Patu­riet to tur apmēram 3 stundas. Dzeriet, mazgājieties ar šo ūdeni! Ja ar to laistīsiet istabas augus, tie labāk augs un intensīvi ziedēs.

Mēness ūdens

Ielejiet ūdeni stikla traukā un atstājiet to pa nakti laukā Mēness gaismā, lai ūdens piesātinātos ar Mēness stariem. Tam piemīt īpašības nomierināt un harmonizēt cilvēka psihi, aizdzīt skumjas. Mēness ūdens var aizvietot miega līdzekļus: tas jādzer uz nakti no mazas sudraba glā­zītes. Tukšā dūšā no rīta izdzerts Mēness ūdens aktivizē radošo un seksuālo aktivitāti. Ja nepieciešams atmodināt radošumu, smel­ties jaunas idejas, tad arī palīdzēs šis ūdens. Vēlaties nodrošināties pirms svarīgas sarunas ar savu iemīļoto cilvēku? No rīta izdzeriet Mēness ūdeni un viss “ritēs kā pa sviestu”. Ja to dod pusaudžiem, tas līdzsvaros viņu hiperseksualitāti. Augus ieteicams laistīt ar Mēness ūdeni to ziedēšanas periodā — tie ilgāk saglabās košumu un skaistumu.

Varavīksnes ūdens

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Šī ir tehnika, kas ļauj uzlādēt ūdeni apmākušās dienās. Turiet savu roku ar plaukstu uz leju virs trauka ar ūdeni. Lēnām kustiniet roku pa apli virs tā pulksteņa rādītāja virzienā. Iedomā­jieties, ka maza varavīksne nāk no jūsu rokas un nolaižas ūdenī, izstarojot mieru un prieku. Ja jūs regulāri dzersiet šādu ūdeni, tas katru reizi jūs piepildīs ar varavīksnes gaismas enerģiju, kas piesaistīs jums drau­gus, padarīs par jebkuras sabiedrības dvē­seli. Lietojiet varavīksnes ūdeni un redzēsiet — lietišķos partnerus apburs jūsu šarms, un viegli pa­nāksiet jebkurus kompromisus. Varavīksnes ūdens palīdz skolēniem, studen­tiem ieskaitēs, kontroldarbos un eksāmenos. Cilvēks, kas to izdzēris, pārstāj uztraukties, viņā sarosās domas un idejas, rodas pārliecība par sevi. Ja pēkšņi kāds no jūsu augiem sāk nīkuļot, laistiet to ar varavīksnes ūdeni — tas atgūs spēku un atkal jūs priecēs.

Piramīdas ūdens

1930. gadā at­klā­jās, ka organiskas vielas, kas ievie­totas piramīdā, nebojājas un nesadalās, bet sku­vekļu asmeņi, kas atradušies kartona pira­mīdā, atkal kļūst gludi un asi. Piramīdu ener­ģija dziedina, palēnina novecošanos, uzlabo rētu sadzīšanu, ceļ organisma vis­pārējo tonu­su, kā arī izmaina ūdens struk­tūru, piešķirot tam unikālas atveseļojošas īpašības. Zi­nātnieki apgalvo: ūdens, kas turēts piramīdā diennakti, iegūst absolūti pareizu struktūru un piesātinās ar kosmisko enerģiju.

Piramīdu var izgatavot arī pats, pie­mēram, no kartona. No kartona izgriež kvadrātu 157 x 157 mm, tajā iegriež taisn­stūra atveri 70 x 50 mm, paralēli kvadrāta malām. Kvadrāta malām pielīmē vienādsānu trijstūrus 157 x 150 x 150 mm, kas savie­nojas augšpusē. Ar piramīdu-maketu apsedz trauku ar ūdeni un atstāj to tur diennakti. Piramīdas četrām malām jābūt orientētām uz debespusēm, izmantojot kompasu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pērļu ūdens

Dažas pērles pa nakti ielieciet glāzē ūdens. Nākamajā dienā pērļu ūdeni izdzeriet. Pērļu ūdens ieteicams pie asiem iekaisuma procesiem, cistīta, smaganu asiņošanas, hemoroīdiem.

Sausiņu ūdens

Ūdeni, kas nostādināts uz apceptiem rudzu maizes sausiņiem, iz­man­to caurejas ārstēšanā.

Kukurūzas ūdens

Ja jūs nomoka pa­aug­stināts asinsspiediens, tad trauciņā iebe­riet ēdamkaroti kukurūzas miltus un uzlejiet verdošu ūdeni tā, lai trauciņš pilns. Noturiet pa nakti, bet no rīta ūdeni izdzeriet, cenšoties nesakratīt nogulsnes. Dariet tā katru rītu līdz pašsajūta uzlabojas.

Foto

Piena ūdens

Emaljētā traukā ielejiet ke­fīru, rūgušpienu vai rjaženku un ielieciet trauku karsta ūdens peldē. Kad uzpeldēs biezpiens, sasmalciniet to un pievienojiet sīki sagrieztu sīpolu un ķiploku. Pēc 10-15 minū­tēm pievie­nojiet kāpostus, nātres, redīsus, pētersīļus, selerijas, bērza, kāļu, biešu, gana plikstiņa lapas un ļaujiet vēl pastāvēt ūdens peldē 6 minūtes. Pēc tam visu izkāsiet. Šis dzie­dinošais sastāvs ieteicams pie urīnpūšļa slimībām, plakstiņu tūskas, tūskas, migrēnas, ilgstoša drudža, ļaundabīgām čūlām. Pietiek, ja izdzersiet pāris malkus 3 reizes dienā.

Dārzeņu ūdens

Dārzeņu ūdens bagāts ar vitamīniem un minerālvielām, tāpēc ir ļoti vērtīgs, ja ne­pieciešams ātrāk atveseļoties pēc smagām slimībām. Arī veseliem cilvēkiem tas palīdzēs uzturēt dzīves tonusu augstā līmenī. Ņemiet 1 kg kartupeļu, 5-6 vidējus burkānus, 50 g pētersīļu ar visām saknēm, 1 lielu sīpolu. Visus dārzeņus nomazgājiet, notīriet, sīki sagrieziet, uzlejiet 2-3 l ūdens un lieciet uz uguns. Kad ūdens uzvārīsies, sautējiet dār­zeņus uz mazas liesmiņas, uzliekot vāku, vēl stundu. Izkāsto dārzeņu ūdeni varat dzert atslodzes dienās.

Biešu ūdens

Biešu ūdens satur svaigu vai skābētu biešu sulu. Pirmajā gadījumā to lieto pie attīrošām klizmām, zarnu peristaltikas atjau­nošanas, aizcietējumu profilaksei. Tas var pazemināt augstu temperatūru pie saauk­stēšanās. Pagatavot to ir vienkārši: atšķaidiet svaigu biešu sulu ar vārītu ūdeni attiecībā 1:10 vai sīki sarīvētu bieti aplejiet ar verdošu ūdeni un paturiet 40 minūtes. Skābētu biešu ūdens palīdzēs atbrīvoties no blaugznām. 3-litru burkā ielejiet 1,5 l ūdens un ieberiet tajā sīki sagrieztas skābētas bietes tik daudz, lai ūdens paceltos līdz burkas malai. Nolie­ciet burku uz palodzes. Pēc 5-7 dienām (kad virspusē parādīsies zaļš pelējums) ūdeni izkāsiet un ar to skalojiet matus pēc maz­gāšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diļļu ūdens

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Pilienu diļļu eļļas iemaisiet glāzē ūdens un lietojiet kā gremošanu norma­lizējošu, pretmikrobu, atkrēpošanas un cau­rejas līdzekli — no tējkarotes līdz ēdam­karotei 3-6 reizes dienā pēc ēšanas. Ietei­cams pie gāzu uzkrāšanās zarnu traktā un kuņģa un zarnu spazmām.

Ķiploku ūdens

Ūdenī, kas vārās, iemetiet sīki sagrieztu ķiploku (2 daiviņas uz glāzi ūdens) un noņemiet no uguns. Ļaujiet pastāvēt 10 minūtes. Glāzi šāda dzēriena var lietot reizi nedēļā, lai attīrītu asinis un sejai piedotu svaigumu.

Miežu ūdens

Vienu daļu miežu aplej ar 4 daļām ūdens un tur 9-12 stundas. Šis līdzeklis palīdz pie klepus, aizlikta kakla, darbojas kā urīndzenošs līdzeklis. Dzer dažus malciņus 3 reizes dienā.

Brūkleņu ūdens

Nepieciešams:

  • 1 kg brūklenes,
  • 3 l vārīta ūdens,
  • 0,5 kg medus,
  • 50 g degvīna

Nomazgātas brūklenes cep cepeškrāsnī, kamēr tās kļūst mīkstas un caurspīdīgas; izberž ogas caur sietu, uzlej tām ūdeni, kas atšķaidīts ar medu, pievieno degvīnu. Tur 5-7 dienas. Šis ūdens ļoti noderīgs pie plaušu slimībām (īpaši tuber­kulozes), bronhīta, klepus. To var izmantot arī kā vāju caurejas līdzekli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm