tv3.lv

Uzzini! Vai “treneris telefonā” spēj aizstāt treneri sporta zālē

Vasara ir beigusies, ārā vairs nav tik patīkami sportot, tādēļ jādodas uz sporta zāli. Sporta zālē tevi sagaida divi varianti – trenēties pašai savā nodabā vai nolīgt treneri, kuram jānosaka daudzpusīga slodze, lai būtu gan spēka treniņi, gan kardiotreniņi, gan lokanības treniņi. Trenerim ir jāseko līdzi arī taviem ēšanas paradumiem, turklāt jāspēj tevi motivēt veselīga dzīvesveida ievērošanai. Taču iespējams, tev jau ir savs personīgais treneris, kurš “dzīvo” tavā mobilajā telefonā. Raidījuma Bez Tabu žurnāliste Baiba Runce nolēma testēt vienu no fitnesa mobilajām aplikācijām.

2015. gada 17. septembrī 10:32

Raidījuma Bez Tabu eksperimenta dalībnieks Uldis izvēlas 7 minūšu fitnesa programmu, kurā tiks veikti 13 vingrinājumi, un vēros, kāda ir viņa ķermeņa reakcija un treniņu efekts. Pirms tam ir vēlams veikt ķermeņa uzbūves testu, tad visi rezultāti pēc nedēļas būs kā uz delnas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO

Uldis apņēmības pilns ķeras “vērsim pie ragiem”, un katru rītu velta 10 minūtes savas izvēlētās treniņu programmas izpildei.

Fitnesa treneris Kristaps Strods par vingrošanu ar tālruņa palīdzību uzskata, ka treneri tas neaizstāj, taču, tas ir labāk nekā nekas. Turklāt šāds treniņa veids ir pieejams visiem.

 FOTO

Kristaps pats izmēģina Bez Tabu eksperimenta dalībnieka izvēlēto programmu uz savas ādas un nosaka tās plusus un mīnusus. Lai uzzinātu trenera viedokli un eksperimenta dalībnieka Ulda sasniegtos rezultātus, skaties video.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm