tv3.lv

Vai Latvijas vārds tiks godam prezentēts? Viktorija atklāj, kā gatavojas augstas klases apalīšu skaistumkonkursam

Aprīļa beigās Karību salās norisināsies prestižais skaistuma konkurss “Miss Plus Size Universe”, kurā Latviju pārstāvēs uzņēmēja Viktorija Brovuna. Viktorija atklāj, kā gatavojas konkursam un, kā plāno prezentēt Latvijas vārdu Amerikā.

2019. gada 31. martā 19:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija paziņo, ka vēlas būt pirmā Latvijas vēsturē, kura atved uz mājām uzvaru no prestižā Amerikas konkursa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā otru mērķi skaistule nosauc Latvijas vārda popularizēšanu, iepazīstināšanu ar tradīcijām.

Apburoši peldkostīmu foto: noslēdzies lielo izmēru dāmu skaistumkonkurss; Latvijai trešā vieta

“Singapūrā es zīmēju ar šokolādi uz šķīvja, dekorēju ar cukura kristāliem un kūciņām no Latvijas, papildus piedejoju. Filipīnās dziedāju dziesmu latviešu valodā. Skaistos dabas skatus izrādīju savā vizītkartē, kur varēja redzēt “Balto kāpu”, Baltijas jūru, gadalaikus un skaistākās Latvijas vietas,” stāsta Viktorija.

“Miss Plus Size Universe” konkursam Viktorija pie vairākiem dizaineriem ir pasūtījusi tērpus. Tērpus uzņēmējai radīs – Anna Itkina, Natālija Jeršova un Jūlija Morgunova.

Latvijas pārstāve speciāli izvēlējusies vairākus dizainerus, jo katrs viņu redz citādāk, tātad tērpi būs interesanti gan viņai, gan skatītājiem.

Konkursa vajadzībām tiek šūts arī peldkostīms, organizatori strikti noteikuši kādam jābūt peldkostīmam, kādās krāsās un veikalos tādu vienkārši nav iespējams atrast.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kronēta “Ms.Top of the World Plus Size 2018” apalīte! Viens no kroņiem tiek arī latvietei

“Jāstrādā arī ar figūru, trešo sezonu turpinu nodarbības baseinā, apmeklēju trenažieru zāli, saku lielu paldies trenerei Anitai Pužulei par pacietību un manis turēšanu “grožos”.” smejas Viktorija.

Konkursā kā talantu uzņēmēja izlēmusi demonstrēt Sambas deju, ko viņai māca horeogrāfs Rolands Šteinbergs.

Stāstot par sieviešu draudzībām konkursos, Viktorija neslēpj, ka katrā konkursā ir kāds indivīds, kurš jūt vājus cilvēkus un cenšas viņus morāli iedzīt stūrī. Latvijas pārstāve par šādiem centieniem tikai pasmejas, uz viņu tas viss neiedarbojas.

“Lielo izmēru skaistumkonkursos sievietes ir pozitīvākas, tāpēc viss norit mierīgi un draudzīgā atmosfērā. Vienīgais ko esmu novērojusi, ka meitenes intervijās izsaka savu neapmierinātība, domas par kādu no dalībniecēm,” tā Viktorija.

Latvijas pārstāve apzinās, ka visi mīnusi jāpārvērš plusos, nedrīkst ieciklēties uz ko vienu, jājūtas brīvi, svarīgi ir ieinteresēt žūriju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm