tv3.lv

VIDEO: Ieva Bondare gatavo brokastu omleti un uz jumta audzē tomātus

Māksliniecei Ievai Bondarei savulaik garšojis viss, ko gatavojusi viņas omīte. Savai ģimenei brīvdienu rītos Ieva gatavo omleti. Viņa uzskata, ka viss, kas tiek darīts un gatavots ar mīlestību, izdodas un ēdājiem ļoti garšo. Raidījums LNT Brokastis viesojās Bondaru mājās Labestības dienas rītā.

2016. gada 30. maijā 13:33

Brīvdienu rīti visās ģimenēs ir īpaši tādēļ, ka nav ierastās steigas un var izbaudīt vēlo brokastu šarmu. Ievas brokastu omletē vienmēr ir 10 olas un cūkas speķis. Lai arī Ievas abas meitas neēd gaļu, Ieva tomēr uzskata, ka garšīgu omleti nevar pagatavot bez cūkas cauradzes, cepot tikai olīveļļā, tāpēc bez gaļas cenšas atstāt tikai abu jaunkundžu omletes porcijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Produktus ģimene iegādājas tirgū un no vietējiem zemniekiem, kuriem uzticas. Arī Ievas vīrs Mārtiņš katru gadu kaut ko audzē. Piemēram, ķirbjus. Tajā gadā Bondari visu gadu  cienājuši viesus ar ķirbju zupu, turklāt pašu audzētam ķirbim ir pavisam cita garša. Šogad Mārtiņš iestādīja kela salātus, savukārt Ieva katru gadu uz mājas jumta audzē septiņos podiņos tomātus. No tiem vasarā mazo tomātiņu pietiek katrām brokastīm.
Bērnībā Ievai nav ļāvuši iziet no mājām, ja nebija paēdusi brokastis. To viņa cenšas iemācīt arī saviem bērniem. Ievai ir ļoti svarīgi, kā pasniegtais ēdiens ir vizuāli noformēts. Taču gatavošanā un dekorēšanā mammu pārspēj meita Jasmīna, kurai ļoti patīk gatavot, tad Ieva virtuvē “piestrādā par palīgstrādnieku.”

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm