tv3.lv

VIDEO: pirmie pārsteigumi, neķītrības un rakstura izrādīšana šovā Netīrās dejas!

Jauns attiecību un deju šovs Netīras dejas, ir gatavs tevi ieraut aizraujošā attiecību, intrigu un mīlestības virpulī. Piecas izskatīgas un gudras meitenes centīsies iekarot viena vīrieši sirdi. Vai uzvarēs mīlestība, vai nauda, tas ir jānoskaidro tev. Skaties jau šovakar Netīrās dejas, kanālā TV3, plkst. 21:00, un uzzini, cik tālu ir gatavas iet meitenes puišu dēļ.

2016. gada 22. jūnijā 21:00

Šova pirmajā sērijā iepazīstinām tevi ar piecām pievilcīgām un interesantām meitenēm. Annija, Marika, Evelīna, Laura un Kate tās ir viņas, kuras ir gatavas uz visu, lai iekarotu puiša sirdi. Pirmajā raidījumā meitenes cīnīsies par 31 gadus vecā Aināra sirdi, kurš pats stāsta, ka viņam ir īstena donžuāna sirds. Ja Aināram ir iepatikusies meitene, viņš to izrādīs un veltīs viņai pietiekami daudz uzmanības, jo viņa fantāzijai nav robežu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Jau pirmajā šova dienā netrūkst piedzīvojumu. Evelīna ir pirmā meitene, kura iepatīkas Aināram, un atraut acis nav nemaz tik viegli. Lai arī Evelīnai ar deju soļiem pirmajā reizē neveicas tik labi, toties ar izskatu puisi ir savaldzinājusi. Skaties video, un uzzini kādi puiši patīk Evelīnai, un ko Ainārs domā par Evelīnu.

Video

Tikmēr, iekarot otrā puiša sirdi, ir gatava Anete, kura ar visai drošu soli, ir gatava pārsteigt 22 gadus veco Robertu. Kamēr puisis ir dušā, tikmēr Anete iekārojama gaida viņu gultā. Kā Anetei izdevās pārsteigt Robertu, un ko Roberts par to padomāja, skaties pievienotajā video klipā.

Video

Satraukums, mīlas alkas un jūtas, tas viss raksturo šova dalībnieces. Seko līdzi šovam Netīrās dejas, un uzzini pirmā šova šokējošākos, mīļākos un aizraujošākos momentus skaties.lv/sievietei. Seko līdzi dalībnieču attiecībām, konfliktiem. Kā arī vēlāk atklāsim tev visai pikantas lietas un dalībnieču intervijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm