tv3.lv

VIDEO: svarīga informācija, kas ir jāzina grūtniecēm, plānojot lidojumu!

2016. gada 7. jūnijā 19:53

 

Māra Upmane Holšteine, grupas Astro’n’out soliste sevi sauc par pieredze bagātu lidotāju un ir lidojusi gan meitu Ronju gaidot, gan arī tagad otrā mazuļa gaidībās. Māra uzskata, ka ja ar veselību viss ir kārtībā, tad lidot var droši, bet, ja ir šaubas, tad lidojuma laikā atbrīvot prātu nespēsi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Agnese Stūrmane, Rīgas Dzemdību nama Uzņemšanas nodaļas vadītāja stāsta, ka mazulis mammas vēderā ir pasargāts jo viņam ir augļa apvalciņš un ūdens pūslis, kas viņu sargā. Tomēr ja esi grūtniece un esi ieplānojusi lidojumu veselība ir pati svarīgākā. Aviokompāniju noteikumi paredz, ka līdz 27. grūtniecības nedēļai ceļot var droši, bet konsultācija ar ārstu lieki noderētu. Savukārt no 27. – 34. grūtniecības nedēļai, lidot var ar medicīnisko izziņu, bet sākot ar 36. grūtniecības nedēļu, lidot neesot ieteicams.

Foto


Tāpat aviokompāniju noteikumi ierobežo tās sievietes, kuras gaida dvīņus, viņām var liegt lidojumu, jau  pēc 27. grūtniecības nedēļas. Bet patīkami noteikumi paredzēti, lidojot ar zīdaiņiem līdz divu gadu vecumam. Māmiņas drīkst rokas bagāžā ņemt bērnam, lidojuma laikā nepieciešamo pārtiku, dzērienus un medikamentus.

Pievienotajā video klipā uzzināsi ārsta viedokli par grūtniecēm, kuras ir plānojušas lidojumu, kā arī, pieredzē dalās Māra par stujartu attieksmi, lidojot kopā ar zīdaini! Kā arī papildus informāciju grūtniecēm lidojot, vari meklēt šeit.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm