tv3.lv

VIDEO: vēlies dārzā skaistu liliju dobi? Apdomā, vai puķu sīpolus iegādāties internetā

Šobrīd ir īstais dārzkopju laiks, tādēļ nav nekāds brīnums, ja raidījums Bez Tabu saņem dažādas vēstules un ziņas par būšanām un nebūšanām, kas saistītas tieši ar dārzkopja ikdienu. Ja tava kaislība ir dārza puķes, tad noteikti esi izmēģinājusi puķu sīpolus vai stādus iegādāties internetā. Par šāda pirkuma plusiem un mīnusiem stāsta raidījuma Bez Tabu korespondente Agnese Drunka.

2016. gada 26. maijā 20:01

Vienas no krāšņākajām dārza vasaras puķēm ir lilijas. Agnese Drunka tieši viesojas pie pazīstamākā Latvijas liliju selekcionāra Gunta Granta, kad saņem telefona zvanu no kādas Bez tabu skatītājas, kura stāsta, ka aprīļa sākumā interneta veikalā Hansapost.lv  pasūtījusi karalisko liliju sīpolus. Piecpadsmit sīpolus par 29,95 EUR. Piegāde solīta 2-3 nedēļu laikā. Taču joprojām, kad ir pēdējais brīdis, lai stādītu liliju sīpolus, pasūtījums nav saņemts, jo solītās 2-3 nedēļas ir pārvērtušās 6 nedēļās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liliju selekcionārs Guntis Grants raidījumam Bez Tabu nenoliedz, ka arī no internetā iegādātiem sīpoliem var izaugt brīnumaini ziedi:

Tā ir loterija. Mēs visi kādreiz piedalāmies loterijās. Tā ir ļoti skaista loterija, kurā var laimēt kaut ko ļoti, ļoti skaistu, ja mums paveiksies.

Protams, ir vairāki nosacījumi, lai loze būtu pilna. Guntis Grants skaidro, ka, ja liliju sīpoli ir uzglabāti pareizā temperatūrā, mitrumā līdz pakošanas brīdim, tad vēl var gaidīt, ka caur internetu būs iespējams nopirkt daudz maz lietā liekamus liliju sīpolus.

Foto

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā Agnese noskaidro, ka par Hansapost.lv ne pagājušajā gadā, ne šogad nav saņemta neviena sūdzība.

Tā kā Hansapost.lv  birojs atrodas Igaunijā, bet Latvijā ir tikai pārstāvniecība, atbildi, kas noticis ar klientes pasūtītajiem sīpoliem, tik viegli nav saņemt. Patērētāju tiesību aizsardzības centrā iesaka klientei sūdzību risināšanu veikt, izmantojot Eiropas Patērētāju informēšanas centra pakalpojumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Klientei šobrīd ir iespēja rakstveidā atteikties no pasūtījuma un nemaz nepiedalīties laimes spēlē, lai laimētu skaistus liliju ziedus vasaras vidū, vai arī cerēt, ka reiz sagaidītie liliju sīpoli būs dzīvotspējīgi. Ja ne – 14 dienu laikā, būs iespējams tos nosūtīt atpakaļ.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm