tv3.lv

"Viens ir laimīgs sporta zālē, otrs – ēdot saldējumu. Nevienam nav tiesību apgalvot, ka kāda laimes izvēle ir nepareiza." Lindenblate par "body positive"

Nedēļas sākumā rakstījām par fitnesa treneri Anitu Pužuli un viņas domām par mūsdienu “body positive” kustību un resnuma popularizēšanu. Skaistuma konkursu organizatorei Kristīnei Lindenblatei ir cits viedoklis!

2019. gada 26. jūlijā 11:19

Kristīne nepiekrīt Anitas viedoklim, ka resnums ir slinkums un nolaidība. Mūsdienu sievietes ir ļoti atšķirīgas ar dažādām dzīvēm un iespējām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: starp britu manierismu, veikaliem un vēstures pieminekļiem. Kristīne Lindenblate viesojas Londonā

“Gribu, lai man nav celulīta, gribu uzvilkt atsevišķo peldkostīmu un priecāties par savu ķermeni.” Lindenblate uzsāk intensīvu tievēšanu

Ir sievietes, kuras strādā vairākos darbos, lai uzturētu bērnus, ir sievietes, kuras strādā un tad skrien mājās, gatavot vakariņas, palīdzēt bērniem mācīties, ir sievietes, kurām ir medicīniskas problēmas, ir sievietes, kuras pēc darba rūpējas gan par savu ģimeni, gan saviem vecākiem, gan iesaistās brīvprātīgo organizācijās.

“Protams ir labi, ja ir iespēja apmaksāt sporta zāli un pavadīt katru dienu vismaz stundu sportiskās aktivitātēs. Bet ne visām dāmām tam ir laiks vai finansiālas iespējas. Ne visas var ēst tikai olas un tam nav nekāda sakara ar slinkumu,” sarunā ar portālu Skaties.lv Anitai oponē Kristīne.

“No bezpalīdzības gribējās raudāt.” Kristīne Lindenblate piedzīvo īstu murgu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistumkonkursu organizatore uzskata, ka ne visi var būt tievi, ne visi var būt apveltīti ar modeļu augumiem. Galvenais ir pieņemt sevi, apzināties, ka citādas auguma proporcijas nav nekas slikts vai nepareizs.

“Cilvēki nav jāvērtē pēc standartiem – resns vai tievs, balts vai melns, musulmanis vai kristietis. Ar savu viedokli, domām nevajag diskriminēt kādu cilvēku grupu. Viens ir laimīgs sporta zālē, otrs ēdot saldējumu, nevienam nav tiesību apgalvot, ka kāda laimes izvēle ir nepareiza,” tā Kristīne.

Kristīne Lindenblate: “Pretnovecošanas krēmi ir štrunts, neviens krēms nespēj saglābt sejas ādu un aizkavēt novecošanos.”

Kristīne rīko arī skaistuma konkursu korpulentām dāmām “Miss.Top of The World Plus size” un priecājas, ka izdodas popularizēt “body positive” kustību un mudināt dāmas noticēt sev, savam skaistumam un unikalitātei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kristīnei Lindenblatei nav vienaldzīgs Āfrikas liktenis! Skaistule būvēs Ugandā skolu

“Šo gadu laikā konkursā esmu redzējusi tik daudz skaistas, laimīgas, mīlētas sievietes. Viņas ir laimīgas ar savām formām un nesūdzas ne par dzīves kvalitāti, ne pretējā dzimuma uzmanības trūkumu,” atklāj Kristīne.

Nobeigumā skaistumkonkursu organizatore uzsver, ka skaistums neslēpjas kilogramos, apkārtmēros, bet tajā, vai mīlam to, ko redzam spogulī.

Jau septembrī norisināsies Kristīnes rīkotais skaistuma konkurss “Mrs.Latvija 2019”, kurā par karalienes kroņiem sacentīsies skaistules no visas Latvijas. Biļetes iegādājies ŠEIT!!!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm