tv3.lv

"Viss sākas ar sevi pieņemšanu, iemīlēšanu un iztaisnotu muguru." Dālija Gaile aicina dāmas novērtēt pašām sevi

Fitnesa trenere Dālija Gaile priecājas, ka, iestājies 8. marts jeb Sieviešu diena. Dālija apzinās, ka iemanto daudz priekšrocības, jo ir seksīga sieviete, un tās labprāt izmanto. Skaistule aicina sievietes mīlēt sevi, justies īpašām, jo viss dzīvē sākas no mums pašām.

2021. gada 8. martā 11:25

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dālija atklāj, ka parasti 8. martā kopā ar vīru devusies uz SPA, šobrīd tas nav iespējams, tāpēc Sieviešu dienas vakars tiks pavadīts mājās pie vīna glāzes. Galvenais radīt īpaši jauku atmosfēru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kailfoto! Fitnesa trenere Dālija Gaile izaicinošā pozā bauda suši

Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile parāda, kā piepumpēties uz sporta automašīnas

“Vīrs un dēls man parasti dāvina skaistus ziedus un saka mīļus vārdus. Vienmēr un visur dievinu sarkanas rozes, tās tad man arī pasniedz visos svētkos,” smaida Dālija.

Dālija uzsver, ka priekšrocības būt sievietei ir fantastiskas, viņa atļaujas būt skaista un pamanāma katru dienu, ne tikai 8. martā. Citādu sevi skaistule nespēj iedomāties.

Fitnesa trenere domā, ja sieviete nejūtas īpaša katru diena, tātad viņa nav apmierināta ar sevi un arī citi viņu nepamanīs. Viss sākas ar sevi pieņemšanu, iemīlēšanu un iztaisnotu muguru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistule bieži vien iepriecina pati sevi, tiklīdz atvērsies skaistumkopšanas saloni – viņa palutinās savu ādu. Dālijai ir būtiski veltīt laiku sev, atrast momentus skaistumkopšanai, rūpēm par savu skaistumu.

“Pa ielu ejot, atmosfēra ir interesanta, bet ne nepatīkama! Redzu un jūtu citu skatienus. Jūtu, ka pēta un apskata no galvas līdz kājām! Kā vīrieši, tā arī sievietes! Es apzinos, ka esmu pamanāma un koša, tāpēc mani nemulsina citu uzmanība! Tāpēc mēs esam sievietes un skaistas sievietes apzinās savu izskatu! Es jūtos ļoti brīvi,” smaida Dālija.

Citu gadu Sieviešu dienās notikuši arī īpaši momenti, Dālijai ziedus vai šokolādes dāvina sveši cilvēki. Nereti atstāj uz automašīnas priekšējā stikla.

Ir bijis, ka viņa atstāj automašīnu neatļautā vietā, bet soda vietā ir šokolādīte un zīmīte – lai jauka diena, un automašīna te nedrīkst stāvēt.

“Apzinies, ka esi sieviete un novērtē savu skaistumu! Tas nenozīmē, ka vienmēr vajag iepirkties, pietiek katru dienu ar laiciņu tikai sev! SPA mājas apstākļos! Vīna glāze! Mierīgs vakars! Vakariņas klusumā un mierā, bez skriešanas un mājas darbiem! Tas viss dod iespēju baudīt pašai sevi,” dāmas uzrunā Dālija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas nav “Photoshop”, un esmu sajūsmā par to!” Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile par savu ādas krāsu

Kailas krūtis un seksapīls! Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile parāda savu romantisko pusi

Foto: fitnesa skaistulīte Dālija Gaile parāda, kas atrodas viņas ledusskapī

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm