tv3.lv

Ziemassvētku laika rituāli mīlestības piesaistīšanai. Kas jāņem vērā, lai izdotos?

Ja jau kādu esi brīvas sievietes statusā un jūti, ka pienācis laiks jaunām attiecībām, Ziemassvētki un gadu mija ir īstais brīdis rīkoties. Šis ir brīnišķīgs laiks, lai atbrīvotos no visa, kas kavē izveidot jaunas saistības, un sagatavotos to veidošanai. Praktiskus ieteikumus, kā piesaistīt mīlestību, portālam Skaties.lv sniedz astropsiholoģe Kristīne Dunska.

2019. gada 24. decembrī 16:20

Ja līdz šim nav izdevies satikt īsto un vienīgo, zini – agri vai vēlu viņu sastapsi. Taču ir pāris vienkārši rituāli, kas var palīdzēt pavērt durvis uz jaunām attiecībām jau drīzumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā portālam Skaties.lv akcentē Dunska, ir būtiski reizi par visām reizēm noslēgt iepriekšējās attiecības un atbrīvot vietu jaunām: ”Atbrīvojies, sadedzini visu, kas saistās ar iepriekšējām neveiksmīgajām attiecībām – fotogrāfijas, lietas, arī izdzēs elektronisko saraksti.

Izmet depresīvas gleznas, attēlus, novalkātas drēbes, apavus – dari to bez žēlastības.

Atbrīvo vietu blakus sev gultā, tāpat drēbju skapī atbrīvo dažus pakaramos.”

Tā kā mīlestība ir divi, tad svarīgi, lai arī priekšmeti, kas apkārt, simbolizētu divvienību, tādēļ ezoteriķe iesaka iegādāties, piemēram, krūzītes vai glāzes, kas būtu pa pāriem. Lieti noderēs arī simboliski nieciņi, kas ir pa pāriem.

Kristīne Dunska
Astropsiholoģe

”Ķīnieši saka, ka mīlestība dzīvo aknās, tādēļ atbrīvo savas aknas no fiziska piesārņojuma, dzerot attīrošās tējas, un no emocionāla piesārņojumu, no naida! Pasaki sev, ka vairs par iepriekšējiem sarūgtinājumiem nedomāsi un arī nedomā!

Mazināt bailes un nedrošību palīdzēs dziļa elpošana, dejošana, it īpaši gurnu kustības, dziedāšana.

Atrodi savu īpašo smaržu, atceries, kuru lietoji, kad biji īpaši pievilcīga, kad tev pievērsa uzmanību īpašs vīrietis, un lieto to. Palīdz arī lavandas, ilang ilang, sandalkoka smarža,” iesaka Dunska.

Kā zinām, vēlēšanās piepildās, tādēļ esi uzmanīga vēloties: ”Sapņo un pieraksti sapņus, arī nomoda sapņus, un rūpīgi pārdomā vēlmi. Uzraksti uz lapas vēlmes, precīzas un skaidras, pretī pierakstot, ko tu vari viņam dot. Un atceries, ka gudrs, skaists, iejūtīgs un bagāts parasti ir četri dažādi vīrieši…”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīli tuvāko kā sevi pašu, teikts grāmatu grāmatā. ”Sāc mīlēt sevi, tostarp arī tērēt naudu sev. Neraizējies par izdevumiem, jo nekas tā nepaceļ sievietes garastāvokli kā jauns tērps, kurā viņa jūtas pārliecināta par sevi.”

Astropsiholoģe aicina baudīt, izjust, sakārtot otro čakru, kur mīt ne tikai nauda, bet arī seksualitāte. Tāpat svarīgi veltīt laiku atpūtai, jo piekususi un nelaimīga sieviete nevienam nav vajadzīga, un viņas iekšējo skaistumu vīrietis sākotnēji var nemaz nepamanīt.

”Valkā tikai svārkus vai kleitas un augstus papēžus – tā jutīsies cita un sajutīsi, cik esi pievilcīga. Izvēlies zaļu rotas lietu – smaragdu, žadeītu vai vizualizē zaļu gaismu sirds čakrā,” mudina Dunska.

Savs spēks ir arī rūnās – Laguz, Teiwaz, Gebo, Inguz vai citas ieteicams katru dienu zīmēt uz papīra lapas un nēsāt līdzi. Kad lapa pilna, tā jāsadedzina.

”Izmanto astroloģisko laiku, kad Mēness debesīs atrodas tajā pašā zodiaka zīmē, kad tavā dzimšanas kartē. Tad sieviete ir vispievilcīgākā un vislabāk jūtas. Nesēdi mājās šajā laikā, ej uz pasākumiem, cilvēkos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieliec mobilā telefona desktopā Taro kārti “Iemīlējušies”, sesto lielo arkānu, aplūko šo kārti un lūdz erceņģeļa Rafaēla aizsardzību.

Un zini, katrai no mums ir paredzēts īstais vīrietis, agri vai vēlu tu viņu satiksi,” tā astropsiholoģe Kristīne Dunska.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm