Šīs nedēļas skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētājs – NELABAIS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

0 Komentāru
Šīs nedēļas skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētājs – NELABAIS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

Katru nedēļu šova "Balss maskā" skatītājiem ir iespēja ne tikai sociālajos tīklos būt par detektīviem un izteikt savas domas par to, kas tad īsti slēpjas zem maskām, bet arī balsot par savu favorītu un laimēt foršas balvas!

<!–more–>

Neskatoties uz to, ka šajā svētdienā uzstājās visi dalībnieki ar vienlīdz labiem priekšnesumiem, par skatītāju izteiktu līderi un iemīļotāko tēlu maskā kļuvis NELABAIS! Jo tieši viņš šonedēļ izpelnās pirmo vietu skatītāju simpātiju balsojumā.

Tieši viņas priekšnesums šonedēļ izpelnījās vislielāko fanu sajūsmu un "Simpātiju balsojumā" kopā savāca 1353 balsis, kas nodrošināja arī pirmo vietu. Otrajā vietā, tālu nemaz neatpalika no uzvaras, Lelle, kura tika pie 1191 balsīm! Trešajā vietā uzmirdzēja Zvirbulis, kas tika pie 1178 balsīm.
<h3>APSVEICAM UZVARĒTĀJU!</h3>
Starp visiem balsotājiem esam izlozējuši laimīgo uzvarētāju, kurš arī tiks pie balvas – apsveicam Henrijs K., ar tevi sazināsies Skaties.lv pārstāvji, lai izskaidrotu kā tiksi pie godam nopelnītās balvas!

<strong>Balva šonedēļ</strong> – pārsteiguma balva no "CocaCola".

Arī tev ir iespēja piedalīties "Simpātiju balsojumā" un pacīnīties par foršām balvām. Katru nedēļu citādākas balvas gādā – "Bite", "Alma", "SMSCredit" un "CocaCola"! Balsot iespējams 1 reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja katru nedēļu tikt pie balvām!

Vairāk informāciju par aktivitāti un pašu "Simpātijas balsojuma" lapu meklē <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">ŠEIT!</a>

0 Komentāru