Šīs nedēļas skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētājs – ZVIRBULIS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

1 komentārs
Šīs nedēļas skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētājs – ZVIRBULIS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

Katru nedēļu šova "Balss maskā" skatītājiem ir iespēja ne tikai sociālajos tīklos būt par detektīviem un izteikt savas domas par to, kas tad īsti slēpjas zem maskām, bet arī balsot par savu favorītu un laimēt foršas balvas!

<!–more–>

Neskatoties uz to, ka šajā svētdienā šis tēls nemaz šovā neuzstājās, par skatītāju izteiktu līderi un iemīļotāko tēlu maskā kļuvis ZVIRBULIS! Jo tieši viņš šonedēļ izpelnās pirmo vietu skatītāju simpātiju balsojumā.

Tieši viņas priekšnesums šonedēļ izpelnījās vislielāko fanu sajūsmu un "Simpātiju balsojumā" kopā savāca 1116 balsis, kas nodrošināja arī pirmo vietu. Otrajā vietā, tālu nemaz neatpalika no uzvaras, Nelabais, kurš jāpiebilst arī neuzstājās šajā nedēļā, bet tika pie 998 balsīm! Trešajā vietā gan uzmirdz šīs nedēļas šovā redzētais tēls Lelle, kas tika pie 951 balss.
<h3>APSVEICAM UZVARĒTĀJU!</h3>
Starp visiem balsotājiem esam izlozējuši laimīgo uzvarētāju, kurš arī tiks pie balvas – apsveicam Klintu V., ar tevi sazināsies Skaties.lv pārstāvji, lai izskaidrotu kā tiksi pie godam nopelnītās balvas!

<strong>Balva šonedēļ</strong> – pārsteiguma balva no "Alma", dāvanā labumu grozs.

Arī tev ir iespēja piedalīties "Simpātiju balsojumā" un pacīnīties par foršām balvām. Katru nedēļu citādākas balvas gādā – "Bite", "Alma", "SMSCredit" un "CocaCola"! Balsot iespējams 1 reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja katru nedēļu tikt pie balvām!

Vairāk informāciju par aktivitāti un pašu "Simpātijas balsojuma" lapu meklē <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">ŠEIT!</a>

1 komentārs