Skatītāju sirdīs mājo tikai viens līderis! SESTO nedēļu pēc kārtas Simpātiju balsojuma uzvarētājs – BALTAIS VILKS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

4 komentāri
Skatītāju sirdīs mājo tikai viens līderis! SESTO nedēļu pēc kārtas Simpātiju balsojuma uzvarētājs – BALTAIS VILKS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

Jauna sezona, jaunas maskas, ko atmaskot un iemīlēt! Katru nedēļu šova "Balss maskā" skatītājiem ir iespēja ne tikai būt par detektīviem un izteikt savas domas par to, kas tad īsti slēpjas zem maskām, bet arī balsot par savu favorītu un laimēt foršas un noderīgas balvas!

<!–more–>

Jau sesto nedēļu pēc kārtas par skatītāju izteiktu līderi un iemīļotāko tēlu maskā kļuvis BALTAIS VILKS! Tieši viņa atraktivitāte uz skatuves un noslēpumainais tēls arī šonedēļ izpelnās pirmo vietu skatītāju simpātiju balsojumā un sirdīs.

Viņa priekšnesums šonedēļ izpelnījās vislielāko fanu sajūsmu un "Simpātiju balsojumā" kopā savāca 886 balsis, kas nodrošināja arī pirmo vietu. Otrajā vietā šoreiz "Zebra", kas tika pie 553 balsīm! Trešajā vietā uzmirdzēja "Taurenis", kas tika pie 459 balsīm.
<h3>APSVEICAM UZVARĒTĀJU!</h3>
Starp visiem balsotājiem esam izlozējuši laimīgo uzvarētāju, kurš arī tiks pie balvas – apsveicam <strong>Rolands P.</strong>, ar tevi sazināsies Skaties.lv pārstāvji, lai izskaidrotu kā tiksi pie godam nopelnītās balvas!

<strong>Balva šonedēļ</strong> no “BITE" – bezvadu austiņas! Vairāk informācija <a href="https://www.bite.lv/lv/aksesuari/panasonic-wireless-over-ear-bezvadu-austinas">ŠEIT! </a>

Arī tev ir iespēja piedalīties "Simpātiju balsojumā" un pacīnīties par foršām balvām. Katru nedēļu citādākas balvas gādā – "Bite", "Alma", "Aizdevums", "Samsung" un "Mangaļi VitaFruit"! Balsot iespējams 1 reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja katru nedēļu tikt pie balvām!

Vairāk informāciju par aktivitāti un pašu "Simpātijas balsojuma" lapu meklē <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">ŠEIT!</a>

4 komentāri