tv3.lv

Ambera Hērda iesniedz apelāciju pret Džoniju Depu

Ambera Hērda ir iesniegusi apelāciju pret Džoniju Depu. Advokāti vērsās tiesā ar lūgumu atcelt spriedumu par neslavas celšanu vai nu slēgt lietu, vai noteikt jaunu tiesu.

6. jūlijā 10:01

Tiesas dokumentos Hērda advokāti apgalvo, ka Depam piešķirtā kompensācija bija pārmērīga. Tiesā tas netika pamatots ar pierādījumiem. Viņi arī apsūdz Depu, ka viņš ir paļāvies uz “noilgumu un juridiski priviliģētiem paziņojumiem kā pamatu savai apmelošanai ar mājieniem,” raksta portāls aussiedlerbote.de.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušajā mēnesī gan Hērda, gan Deps tika atzīti par vainīgiem neslavas celšanā vienam pret otru. Taču zvērinātie aktierim piešķīra 15 miljonus dolāru zaudējumu atlīdzību, bet Hērdai tikai 2 miljonus.

Hērda advokāti arī apgalvo, ka viņiem nepamatoti tika aizliegts minēt vairākas lietas. Piemēram, ka Deps zaudēja plaši publiskotu apmelošanas lietu. Tas ir par prāvu pret britu laikraksta “The Sun” izdevēju 2020. gadā. Tieši šis izdevums publicēja rakstu par to, ka Holivudas aktieris bija vardarbīgs vīrs, kas izraisīja pāra sadursmi tiesas zālē. Tiesnesis šajā lietā pieņēma 12 no 14 iespējamajiem vardarbības gadījumiem, kas izmantoti, lai pamatotu apgalvojumu “The Sun” rakstā, bet Deps noliedza jebkādu vardarbību.

Tiek arī apgalvots, ka Deps nav pierādījis nekādu reālu reputācijas vai finansiālu kaitējumu par Hērdas “Washington Post” rakstu. Aktrises puse uzstāj, ka aktieris nav izpildījis likumā noteiktās prasības, lai pierādītu patiesu ļaunprātību. Tā kā pierādījumi apstiprina aktrises vārdus, ka viņa bija “Depa kunga sliktas izturēšanās upuris”.

Turklāt Hērda advokāti apgalvo, ka informācija par zvērināto sarakstu, kas tika nosūtīts pušu advokātiem pirms tiesas, varētu būt “neatbilstoši” viena no zvērināto demogrāfiskajiem datiem. Šķiet, ka zvērinātais ar numuru 15 ir dzimis 1970. gadā, nevis 1945. gadā, stāsta aktrises advokāti. Viņi uzdod jautājumu, vai viņš bija pareizi pārbaudīts. Prasības pieteikumā tiesa lūdz tiesu izmeklēt neatbilstību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm