tv3.lv

"Atriebība": Ambera Hērda rakstīs grāmatu par Džoniju Depu

Aktrise Ambera Hērda vēlas izstāstīt savu versiju par notikušo tiesas procesā, raksta portāls aussiedlerbote.de.

28. jūnijā 12:30

Kāpēc Ambera Hērda ir izlēmusi rakstīt grāmatu par Džoniju Depu tikai dažas nedēļas pēc viņas un Depa tiesas procesa beigām?  Ir izskanējušas ziņas, ka aktrise parakstījusi daudz miljonu dolāru līgumu par grāmatu “Outright Vengeance” (“Tieša atriebība”).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesa lēma par labu Džonijam Depam, un tagad bijušajai sievai ir jāsamaksā 10,4 miljoni dolāru aktierim. Tomēr Hērdas advokāti neslēpa, ka aktrisei nav tādas naudas, lai segtu tiesas piespriesto summu. Tas varētu būt viens no ticamākajiem iemesliem, kāpēc Ambera Hērda piekritusi rakstīt grāmatu par Džoniju Depu.

Daži uzskata, ka noslēgtais vairāku miljonu dolāru līgums par grāmatu, varētu viņai palīdzēt izkulties no parādiem. Neskatoties uz to, ka tiesa ir beigusies, bijušie laulātie joprojām nav rimuši un publiski turpina neglaimojoši izteikties viens par otru. Pavisam nesen tika publiskota informācija, kurā smējās par to, kā Ambera Hērda iepērkas zemo cenu veikalos. Tas notika pēc tam, kad viņas advokāti izplatīja informācju, ka viņa nevar samaksāt savam bijušajam vīram.

Tikmēr Džonija Depa kā Džeka Sparova seja tika izmantota “Disneja” gaismas šovā, kur pēc četriem gadiem kompānija aktierim atvainojās. Savukārt, pirms dažām dienām Ambera sniedza interviju, atklājot pierādījumus par vardarbību pret viņu. Tika publicēti viņas ekrānuzņēmumi no tērzēšanas ar tēvu. Viņa arī tiesas lēmumu nosauca par tendenciozu.

Kāds Hērdas tuvs paziņa žurnālam OK sacīja: “Ambera domā, ka viņas Holivudas karjera ir beigusies. Viņa jau risina sarunas un ir par to satraukusies. Šobrīd viņai nav ko zaudēt un viņa vēlas izstāstīt visu. Ja Hērda vēlas apspriest šo gadījumu – viņas attiecības ar Depu atklātā paziņojumā vai grāmatā, viņai ir jābūt ļoti uzmanīgai, ko viņa saka par viņu.” Tā pat labi informētā persona, žurnālam atklāja, ka 36 gadus vecā aktrise ir “bankrotejusi” un nespēj atteikties no naudas, tāpēc viņa piekritusi rakstīt grāmatu.

Tiek ziņots, ka grāmata “Atriebība” koncentrēsies uz viņas laulību ar Depu, viņa iespējamo vardarbību pret viņu un viņa prāvu par apmelošanu. Tomēr Hērda riskēt, ka grāmatā nomelnos Depa reputāciju, un viņai atkal būs jāstājas tiesas priekšā un jāpierāda savu vārdu patiesums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm