Baložu sieva "Viens pats mājās 2" stāsta par tikšanos ar Trampu viesnīcas liftā

Oskara balvu ieguvusī aktrise Brenda Frikere ir teikusi, ka viņa kulta Ziemassvētku filmas “Viens pats mājās 2” filmēšanas laikā mēdza ieiet Ņujorkas “Plaza Hotel” pilnā kostīmā, “apklāta ar baložu sūdiem”.

2022. gada 9. decembrī 10:05

Aktrise Brenda Frikere (1945) atveidoja baložu lēdiju 1992. gada filmā “Viens pats mājās 2”.

Frikere raidījumam “The Hard Shoulder” pastāstīja, ka viņa lieliski pavadīja laiku, raksta portāls “newstalk.com”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Filma “Viens pats mājās 2″ bija lielākā no lielbudžeta filma, kurā es filmējos,” viņa teica.

Sarunas laikā aktrise atklāja, ka viņa dzīvoja “greznības klēpī”. “Visas manas ainas tika filmētas Centrālparkā, un es dzīvoju “Plaza Hotel”. Mans treileris bija novietots pie viesnīcas,” atceras Frikere.

“Es varēju viesnīcā atgriezties pilnā kostīmā, klāta ar baložu sūdiem… ja vēlaties ātri iztukšot liftu, saģērbieties drēbes, kas klātas ar baložu sūdiem,” viņa teica.

“Tā man bija greznība, par to saņēmu tonnu naudas un lieliski pavadīju laiku, jo nekas nebija sasteigts,” stāsta Frikere.

“Tas bija viegli, jo filmēšanas laukumā bija tādi cilvēki kā Džo Peši, kurš ir viens no smieklīgākajiem vīriešiem, ko esmu satikusi,” atceras aktrise un piebilda: “Tas bija absolūti jauki.”

Filmā bija neliela epizode ar Donaldu Trampu, kas vēlāk kļuva par ASV prezidentu, bet tolaik filmējās arī īsā epizodē slavenajā filmā un bija pazīstams uzņēmējs. Frikere atcerējās tikšanos ar viņu filmēšanas laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kādu dienu es iekāpu liftā… un man blakus iekāpa garš, blonds vīrietis. Es redzēju, kā viņa deguns trīc, un viņš teica: “Es domāju, ka tu esi filmā, vai ne?” un es teicu “Kā jūs uzminējāt?”

“”Viņš teica: “Mani sauc Donalds Tramps, un man pieder viesnīca, un jūs esat laipni aicināti palikt šeit.” Es teicu: “Liels paldies”, ” atceras aktrise.

Viņa Trampa kungu raksturoja kā “ļoti patīkamu”.

Frikere sarunā atklāja, ka, pateicoties punktu sistēmai, viņa joprojām pelna naudu par filmēšanos “Viens pats mājās 2”.

Filmai šogad aprit 30 gadi, un tā ir viena no iecienītākajām Ziemassvētku filmām, kuru var redzēt TV3 piektdienu vakaros, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3!.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm