tv3.lv

"Beverlihilsa 90210" zvaigznei Braienam Ostinam Grīnam piektais bērns

Piecus gadus pēc ceturtā dēla piedzimšanas seriāla “Beverlihilsa 90210” zvaigzne Braiens Ostins Grīns atkal kļuvis par tēti. Laimīgais tēvs ar priecīgo ziņu dalījās savā Instagram.

2. jūlijā 13:57

Amerikāņu aktieris Braiens Ostins Grīns un austrāliešu dejotāja Šarma Bērdžesa sagaidīja savu pirmo kopīgo bērnu. Par to savā Instagram kontā paziņoja savulaik populārā seriāla “Beverlihilsa, 90210” galvenais varonis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

48 gadus vecais aktieris atklāja mazuļa dzimšanas datumu, kā arī viņa vārdu ierakstā pie melnbaltās fotogrāfijas, kurā redzams, ka mazulis turas aiz viņa pirksta: “Zeins Vokers Grīns piedzima 28. jūnijā pulksten 12.12. “, vēsta mākslinieka īsais ieraksts.

Sīkāku informāciju par mazuļa piedzimšanu pastāstīja viņa māte. 37 gadus vecā dejotāja savā Instagram kontā sniedza dažas detaļas par priecīgo notikumu. Zem šīs pašas fotogrāfijas viņa atklāja mazuļa vārdu un dzimšanas datumu, kā arī rakstīja: “Mana sirds tagad uz visiem laikiem ir ārpus mana ķermeņa.”

Aktieris savā Instagarm kontā bija publicējis bildes no īpašas foto sesijas “Mona Marandy Studio”.

Mazais Zeins ir Grīna piektais dēls. Viņa pirmajam, vecākajam dēlam Kasiuam tagad ir 20 gadi. Viņš dzimis attiecībās ar aktrisi Vanesu Mārsilu, ar kuru iepazinās “Beverlihilsa 90210” uzņemšanas laukumā.

Tāpat aktierim ar savu bijušo sievu Meganu Foksu ir vēl trīs dēli: deviņus gadus vecais Noa Šenons, astoņus gadus vecais Bodhi Ransoms un piecus gadus vecais Džornijs Rivers. Grīns ar Meganu satikās 2004. gadā. Pāris izšķīrās 2020. Tomēr šķiršanās tika pabeigta tikai 2021. gada oktobrī. Tobrīd aktieris jau satikās ar savu tagadējo draudzeni. Braiens Ostins Grīns un Šarma Bērdžesa satiekas kopš 2020. gada oktobra. Viņa ir profesionāla dejotāja amerikāņu versijai “Let’s Dance”.

Braiens Ostins Grīns kļuva slavens, pateicoties seriālam “Beverlihilza 90210”. No pirmās līdz pēdējai sērijai viņš bija kameru priekšā populārajā jauniešu seriālā un gadiem ilgi spēlēja Deivida Silvera lomu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm