tv3.lv

Britnijas Spīrsas dēli kaunas par mātes kailfoto un video

Šķiet, ka Britnijas Spīrsas telefona galerijās ir tikai viņas kailfoto un video. Dziedātājai tie tik ļoti patīk, ka viņa nekavējoties dalās ar tiem savā Instagram kontā. Šī uzvedība satrauca zvaigznes fanus, un viņi lūdza zvaigzni pārtraukt tos publicēt.

9. augustā 10:28

B. Spīrsa neklausījās neskaitāmajās fanu ziņās un turpināja publicēt savus kailfoto un video. Šķita, ka B. Spīrsai nekas nekavēs publicēt vaļsirdīgus fotoattēlus un video… Taču viņas dēliem 16 gadus vecajam Šonam un 15 gadus vecajam Džeidenam tas izdevās. Britnijas mantinieki atteicās ar viņu sazināties viņas apšaubāmās reputācijas dēļ, to atklāja viņu tēvs Kevins Federlains, raksta portāls starhit.ru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Zēni nolēma, ka viņi ar viņu nesatiksies. Ir pagājuši vairāki mēneši, kopš viņi māti nav satikuši. Viņi pieņēma lēmumu nedoties uz viņas kāzām,” viņš atzina intervijā.

Zvaigznes bijušajam vīram pašam, šķiet, arī ir kauns par skandalozajiem video.

“Es mēģinu viņiem paskaidrot: “”Iespējams, tas ir tikai vēl viens veids, kā viņa mēģina izpausties.” Bet tas nemaina faktu, kā šādi video ietekmē viņus. Tas ir grūti. Es nevaru iedomāties, kā tas ir būt pusaudzim, kuram jāiet vidusskolā,” sacīja K. Federlains.

40 gadus vecā Britnija nekavējoties reaģēja uz bijušā izteikumiem.

“Man ir skumji dzirdēt, ka mans bijušais vīrs nolēma apspriest attiecības starp mani un maniem bērniem. Kā mēs visi zinām, pusaudžu zēnu audzināšana nav vienkārša. Es viņiem atdevu visu. To visu varu raksturot vienā vārdā – aizvainojoši,” viņa rakstīja. Tiesa, popprincese tajā pašā dienā nofilmējās un publicēja jaunu video, kurā uzvilkusi kleitu. Vai viņa ieklausījās dēlu teiktajā?

https://www.instagram.com/p/Cg-HldEA_tO/

Jaunākajā publikācijā blondīne ierakstīja ziņu pāridarītājam.

“Bez mūzikas… Kāpēc klusums ir tik skaļš, ka to var sagriezt ar nazi!” viņa jautāja, skaidri komentējot situāciju ar bijušo un bērniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sekotāju domas dalījās pēc Britnijas jaunākās publikācijas sociālajos tīklos. Daži slavēja viņas tērpu un frizūru, bet citi nebija apmierināti ne ar vienu, ne otru.

“Vai viņa dara kaut ko citu, izņemot video veidošanu?”; “Klausieties savus zēnus!” Rakstīja zvaigznes sekotāji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm