tv3.lv

Deps varētu nepieprasīt Hērdai milzīgo parādu, tikai ar vienu nosacījumu

Aktiera advokāti paskaidroja, ka pēc tiesas sprieduma Deps varētu aizmirst par 10 miljoniem dolāru, ko bijusī sieva viņam ir parādā.

10. jūnijā 8:52

Depa advokāti Kamilla Vaskesa un Bendžamins Ču, uzstājoties raidījumā “Today”, lika saprast, ka nauda Depam nav svarīga. Galvenais, ko viņš vēlējās, bija atjaunot savu reputāciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tiesas prāva Depa kungam nebija saistīta ar naudu. Tā bija par viņa reputācijas atjaunošanu, un viņš to izdarīja. Viņam tas bija svarīgi. No viņa pleciem tika noņemts milzīgs slogs, un jūtam, ka pēc sešiem gadiem viņš beidzot ir atgriezies savā dzīvē”, uzsvēra advokāti.

Vaskesa un Čū atzīmēja, ka Džonijs Deps varētu atteikties no zaudējumu atlīdzināšanas, ja Ambera Hērda nepārsūdzētu tiesas lēmumu. Līdz 24. jūnijam pusēm jāpanāk draudzīga vienošanās.

Kamilla Vaskesa, kura tika turēta aizdomās par romānu ar aizbilstamo, skaidroja, ka “uzvaras atslēga ir tā, ka tiesā uzmanība tika pievērsta faktiem un pierādījumiem, un arī tāpēc, ka Deps pirmo reizi varēja pateikt patiesību, atšķirībā no Hērdas.”

“Džonijs atzina savas problēmas, viņš bija ļoti atklāts, runājot par savām narkotiku un alkohola problēmām, viņš bija atklāts par dažām nepatīkamām ziņām, ko bija rakstījis, un es domāju, ka tas bija krasā pretstatā Hērdas kundzei, kura nešķita atklāta. Viņai bija viena atbilde uz visiem jautājumiem, un viņa ne par ko neuzņēmās atbildību. Manuprāt, tam bija nozīme,” skaidroja juristi.

Skandalozā tiesas prāva starp Džoniju Depu un Amberu Hērdu ir beigusies. Aktieris spēja aizstāvēt savu godu un atzīt savu bijušo sievu par vainīgu apmelošanā. Saskaņā ar tiesas lēmumu kinoaktrisei tagad jāsamaksā kompensācija 15 miljonu dolāru apmērā, ieskaitot soda naudu. No tiem aptuveni 10 miljoni dolāru Dž. Depam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Amberas Hērdas advokāti vēlāk sacīja, ka viņai nav tādas naudas un viņa nevarēs samaksāt šo kompensāciju. Runā, ka tuvākajā nākotnē aktrisi publiski pasludinās par bankrotējušu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm