Eindžija Kūnija modes lietās iedvesmo tūkstošiem jauniešu, bet viņu vecāki vēlas, lai sievietei aizliedz izmantot sociālos tīklus

Viena no pēdējo gadu populārākajām skaistumkopšanas influencerēm ir 28 gadus vecā Eindžija Kūnija, kuras video sociālajās platformās un “Youtube” skatīti miljoniem reižu. Sieviete nenoliedz, ka cieš no ēšanas traucējumiem, bet uzskata, ka tas skar tikai viņu, ne viņas auditoriju.

25. martā 17:02

2020. gadā vairāki noraizējušies tīņu vecāki “change.org” un citās petīciju lapās ievietoja aicinājumus aizliegt sievietei piekļuvi sociālo tīklu profiliem, kamēr viņa nesaved kārtībā veselību. Jaunas un jaunas petīcijas parādās katru gadu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Petīcijas ikreiz paraksta vairāki simti tūkstoši cilvēku, bet neseko nekādas darbības no sociālo platformu izveidotājiem.

Eindžijai ir liels sekotāju skaits – “Youtube” – 2.11 miljoni, “Instagram” – 675 tūkstoši, “Twitter” – 298 tūkstoši, un “Tik Tok” – 844 tūkstoši sekotāju.

Uztura speciālisti izdevumam “insider.com” paskaidroja, ka aizliegums izmantot sociālās platformas neatrisinās problēmu ne Eindžijas dzīvē, ne to jauniešu dzīvē, kuri vēlas viņai līdzināties.

Sievietei ir labi draugi, kuri, baidoties par viņas veselību, sazinājās ar likuma sargiem, un Eindžija tika ievietota psihiatriskajā klīnikā uz 72 stundām, saistībā ar savas dzīvības apdraudēšanu, vēlāk piekrītot mēnesi ārstēties no ēšanas traucējumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgriežoties sociālajās platformās, viņa atzina, ka cieš no anoreksijas, piebilstot, ka ļoti tieva ir bijusi vienmēr. Blogere turpina ievietot video un fotogrāfijas internetā, bet viņas atbalstītāji šausminās, ka viss rehabilitācijā atgūtais svars jau atkal ir zaudēts. Problēmu nesaskata ne slavenība, ne viņas māte, kura vienā no video paziņo, ka meita kontrolē savu veselību.

Eindžija ir 170 centimetrus gara un vienā no pēdējiem video viņa atklāj, ka sver 39 kilogramus.

Kūnija ir populāra vblogere jau no 2011. gada, viņa ar tērpu un grima palīdzību pārtop par dažādiem anime tēliem, kā arī izmēģina dažādus kosmētikas produktus, mācot fanus lietot kosmētiku. Bieži vien tiek demonstrēta ikdienas dzīve, laika pavadīšana kopā ar draugiem vai ģimeni.

Neskatoties uz slimību, Eindžija uzsver, ka nemotivē nevienu neēst un tievēt, viņa pati ēd, cik vien spēj, konsultējas ar ārstu, viņas mērķis ir iedvesmot apkārtējos, sekot sapņiem. Viņa piebilst, ka nav ārste un nevienu nekonsultē, kā pareizi ēst vai neēst.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu