tv3.lv

Ezra Millers atkal nonāk policijas redzeslokā

Amerikāņu aktierim un mūziķim Ezram Milleram izvirzītas apsūdzības zādzībās. Viņš ielauzās svešu cilvēku mājā un nozadzis vairākas alkohola pudeles. Šis nav pirmais skandalozais atgadījums ar E. Milleru.

10. augustā 11:13

Ezra Millers tika apsūdzēts par zādzību Stemfordā, Vērmontā, liecina policijas ziņojums. Iespējamais incidents notika šā gada 1. maijā. Kādā mājā pazudušas pudeles ar alkoholu. Video no novērošanas kamerām liecināja, ka tajā iesaistīts bēdīgi slavenais aktieris. Vērmontas štata policija paziņoja, ka ielaušanās brīdī mājās neviena nebija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Izmeklēšanas rezultātā, kas balstās uz videonovērošanas kameru ierakstiem un ziņojumu, ir atrasts pamatots iemesls, lai apsūdzētu Ezru M. Milleru par noziedzīgu nodarījumu, kas saistīts ar ielaušanos un iekļūšanu svešā dzīvesvietā,” teikts policijas paziņojumā.

Aktierim 26. septembrī jāierodas Vērmontas Augstākajā tiesā.

Iespējamā zādzība ir jaunākais gadījums incidentu virknē, kas saistīts ar 29 gadus veco aktieri.

Jau aprīlī Havaju policija arestēja E. Milleru. Viņš iemeta krēslu, kas trāpīja 26 gadus vecai sievietei pa pieri. Tad vēl aktieris tika apsūdzēts par uzmākšanos un nekārtībām vietējā karaoke bārā.

Fanus satrauc, vai aktierim būs problēmas ar “Warner Bros”. E. Millera iepriekšējo arestu laikā studija klusēja. Tomēr, saskaņā ar mediju ziņām, aprīlī ar aktieri notikušas ārkārtas tikšanās. Rezultātā tika nolemts, ka “The Flash” loma paliks E. Milleram, bet “Warner Bros” apturēs turpmākos projektus ar viņa līdzdalību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm