tv3.lv

FIB vaino Aleku Boldvinu traģiskajā negadījumā filmēšanas laukumā

Jaunais FIB ziņojums liecina, ka aktieris Aleks Boldvins izšāva no ieroča un ir atbildīgs par Halinas Hačinsas nāvi filmēšanas laukumā.

16. augustā 15:38

FIB ziņojums parāda, ka vainīgs ir Aleks Boldvins. 2021. gada 12. oktobrī, dažas dienas pirms traģēdijas, ieroču kalēja Hanna Rīda pārbaudīja filmēšanas vajadzībām izmantoto ieroci. Aleks Boldvins atzīmēja, ka aptuveni pusotru stundu viņi šāva no šī ieroča. Pēc mēģinājuma ierocis bija jānodod Hannai vai režisora ​​asistentam, kuram jau ir bijis incidents ar ieroču izšaušanu filmēšanas laikā, norāda portāls deadline.com.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleks Boldvins nejauši izšāva kinovesterna “Rust” uzņemšanas laukumā 2021. gada 21. oktobrī, ievainojot režisoru Džoelu Sauzu un nogalinot operatori Halinu Hačinsu. Patronām ieročos bija jābūt tukšām, taču tās izrādījās kaujas.

Foto: SCANPIX

Filmēšanas laikā Boldvins un Hačinsa meklēja labus leņķus un bija pārliecināti, ka ierocis nav pielādēts. Pēc Boldvina teiktā, ierocis izšāva, kad viņš atlaida ieroci. Kā atzīst aktieris, ja viņš būtu vainīgs, viņš būtu izdarījis pašnāvību, jo saprot milzīgo atbildību.

Aleks Boldvins tika pārliecināts, ka viņam netiks izvirzītas apsūdzības. Tomēr saskaņā ar “Deadline” ir publiskots jauns FIB ziņojums. Saskaņā ar dokumentu tiek ziņots, ka priekšmets, no kura tika raidīts šāviens un kura rezultātā Halina Hačinsa nomira, nevarēja izšaut, nospiežot ne ar pilnu spēku. Saskaņā ar FIB ziņojumu šāviens varēja nogalināt tikai tad, ja tiek pilnībā nospiesta pistole.

Aktiera Aleka Boldvina pārstāvji informāciju pagaidām nav komentējuši. Taču 2022. gada aprīlī aktiera advokāti atzīmēja, ka viņš ir jāattaisno. Turklāt, lai nebūtu dažādu spekulāciju, notikušo nolēma pastāstīt pats aktieris. Aleks Boldvins sniedza interviju telekanālam “ABC News”, kurā teica, ka nav nospiedis pistoli, un pats ierocis izšāvis nejauši.

Tomēr intervijā telekanālam “ABC News” Boldvins izteicās, ka izmeklēšana varētu aizkavēties. Aktieris atzīmēja, ka nevēlētos tikt uztverts kā upuris, jo patiesais upuris šajā situācijā ir Halina Hačinsa. Izrādījās, ka aktieris viņu pirms filmēšanas nepazina, taču viņš zina, cik profesionāla bija Halina un kā visi kolēģi viņu apbrīnoja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm