tv3.lv

Holivudas aktieris Kevins Speisijs zaudē skandalozā tiesas prāvā

Holivudas aktieris Kevins Speisijs zaudēja apelācijas sūdzību Losandželosas apgabala augstākajā tiesā, un tagad viņam piespriests samaksāt “Kāršu nams” (“House of Cards”) producentam “Media Rights Capital” (MRC) 31 miljonu dolāru apsūdzībās par seksuālo uzmākšanos.

8. augustā 13:53

Tiek atzīmēts, ka iespējamā seksuālā uzmākšanās notikusi “Netflix” drāmas “Baltais nams” aizkulisēs. Kā raksta “Variety”, K. Speisijs, kurš spēlēja Frensisa Andervuda lomu, tika atlaists no filmēšanas seriāla sestajā sezonā pēc tam, kad viņam tika izvirzītas apsūdzības par seksuālu uzmākšanos un vēršanos pret jauniem vīriešiem, tostarp kādu no “Kāršu nama” producenta asistentiem, kurš teica, ka K. Speisijs pieskārās viņam. Tas pamudināja MRC veikt izmeklēšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Losandželosas Augstākās tiesas tiesnesis Mels Reds Rekana apstiprināja šķīrējtiesneša agrāko spriedumu 2020. gada oktobrī, kas paredzēja aptuveni 29,5 miljonu dolāru zaudējumu atlīdzību un vēl 1,5 miljonu dolāru par izdevumiem un nodevām.

Toreiz MRC apgalvoja, ka K. Speisijs viņiem ir parādā miljoniem neiegūtās peļņas, jo viņa nepareizās uzvedības dēļ viņi bija spiesti izņemt viņu no seriāla sestās sezonas, un nācās samazināt sezonu no 13 sērijām uz astoņām sērijām. Pieņemot lēmumu par labu producentam, šķīrējtiesnesis konstatēja, ka aktiera rīcībā ir būtisks viņa kā aktiera līguma un izpildproducēšanas līguma pārkāpums.

Šā gada sākumā K. Speisija advokāti mēģināja atcelt šķīrējtiesas spriedumu 31 miljona dolāru vērtībā, norādot, ka viņa uzvedība nav nekas vairāk kā “seksuāli mājieni” un “nevainīga muļķība” un nepārkāpj MRC politiku par uzmākšanos.

K. Speisijs pirmo reizi tika apsūdzēts par “nepareizu” uzvedību 2017. gadā “Buzzfeed” rakstā, kurā aktieris Entonijs Reps apgalvoja, ka K. Speisijs viņam uzmācās 1986. gadā, kad E. Raps bija 14 gadus vecs. “Kāršu nams” filmēšana tika apturēta pēc divām dienām. Divas dienas vēlāk “CNN” publicēja rakstu, kurā K. Speisijs tika apsūdzēts par “toksiskas” vides radīšanu uzņemšanas laukumā, izsakot rupjus komentārus un pieskaroties jauniem vīriešu kārtas darbiniekiem bez viņu piekrišanas.

Šķīrējtiesnesis izskatīja videoierakstu un konstatēja, ka K. Speisijs pārkāpa MRC seksuālās uzmākšanās politiku pret pieciem “Kāršu namā” tehniskajiem darbiniekiem. Pēc K. Speisija advokātu teiktā, šī uzvedība nebija “CNN” un “nāca gaismā” tikai pēc tam sekojošās iekšējās izmeklēšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņi apgalvo, ka MRC lēmumu atcelt divas seriāla sērijas, kas jau bija filmēšanas procesā un sākt no jauna, noteica “Netflix” izpilddirektora Teda Sarandosa 2. novembra lēmums.

Tomēr šķīrējtiesnesis norādīja, ka MRC “bija iesniedzis prasību par zaudējumu atlīdzināšanu, pamatojoties uz konkrētiem skaitļiem” un ka “MRC zaudējumu aprēķini bija diezgan konservatīvi un gandrīz pilnībā balstījās uz MRC faktiskajām izmaksām un līgumā paredzētajiem ieņēmumiem”.

Pirmā tiesa Apvienotajā Karalistē notika jau šī gada jūnijā. Tiesas procesa rezultātā aktieris tika atbrīvots pret drošības naudu bez papildu nosacījumiem. Kopumā K. Speisijai četrās uzmākšanās epizodēs tika izvirzītas četras apsūdzības.

Sabojātās reputācijas rezultātā aktierim nācās apturēt karjeru uz trīs gadiem. Šovasar K. Speisijs atsāka strādāt kā aktieris itāļu režisora ​​Franko Nero filmā, raksta portāls aussiedlerbote.de. Zināms, ka K. Speisijs iejutīsies detektīva lomā, kurš izmeklēs kāda vīrieša lietu, kurš kļūdaini apsūdzēts pedofīlijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm