tv3.lv

"Pink Floyd" dibinātājs Baidenu sauc par "kara noziedznieku”

Rodžers Voterss uzskata, ka NATO ir vainojama karā Ukrainā un ASV prezidents Džo Baidens to “uzkurina”, kas ir milzīgs noziegums.

8. augustā 16:25

“Pink Floyd” dibinātājs Rodžers Voterss sniedza interviju amerikāņu “CNN” un dalījās viedoklī par politisko situāciju pasaulē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īpaši britu mūziķis pauda savu viedokli par to, ko viņš uzskata par vainīgu karā Ukrainā, kā arī kuru vaino Taivānas un Ķīnas konfliktā.

Pēc R. Votersa domām, ASV prezidents ir “kara noziedznieks”, jo viņš apzināti veicina karu Ukrainā.

Mūziķis ir pārliecināts, ka Baidens “kūdīšanas” vietā varētu aicināt Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski uz sarunām, kas pieliktu punktu šim briesmīgajam karam.

Viņš precizēja, ka nav kļūdījies, un ir nepieciešams aicināt Ukrainas pusi uz sarunām.

Turklāt, mūziķis apsūdzēja NATO par karu Ukrainā. R. Voterss intervētājam jautāja: “Ko ASV darītu, ja Ķīna Meksikā un Kanādā izvietotu kodolraķetes?”

Pēc rokzvaigznes domām, militārā alianse aktīvi provocēja karu Ukrainā, pārāk tuvu piekļūstot Krievijas robežām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš secināja, ka Krievijas iebrukums Ukrainā, kas ir pretrunā ar starptautiskajām tiesībām, nav nekas vairāk kā Krievijas reakcija uz NATO 2008. gada apņemšanās pārkāpumu, nepaplašināties austrumu virzienā.

R. Votersa izteikumi jau izraisījuši pretreakciju. Piemēram, Ukrainas vēstnieks Austrijā Oleksandrs Ščerba ieteica mūziķim pārcelties uz Krieviju.

Turklāt, viņš dziedātāju nosauca par “vājprātīgu, bezsirdīgu, nežēlīgu cilvēciņu”.

R. Voterss neapstājās, analizējot Ukrainas kara cēloņus. Viņš dalījās savā nostājā arī par pieaugošo spriedzi starp ASV un Ķīnu saistībā ar Taivānu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

R. Voterss paziņoja, ka Taivāna ir daļa no Ķīnas, un visa starptautiskā sabiedrība to ir atzinusi. Turklāt, Taivānas suverenitātes apliecināšana mūziķim šķiet propaganda.

Lai gan R. Voterss ir grupas “Pink Floyd” dibinātājs, viņš nav grupas sastāvā kopš 1985. gada. Mūziķis rīko solokoncertus, kurus Vācijas mediju kompānijas ir atteikušās pārraidīt kopš 2017. gada, raksta portāls aussiedlerbote.de.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm